The Millionaire Tour (2012) odpad!

Zbytečný. Takhle bych okomentoval tenhle film. Opravdu zbytečně protrápených 80 minut. Napínavé je to asi jako trenýrky na šňůře. Říct o tomhle filmu, že se jedná o béčkovej akčňák, tak je to urážka. Opravdu céčkové provedení. Herecký výkony, pokud se tomu tak dá říkat, jsou někde na bodu mrazu. A to fakt myslím vážně. Když se teď zpětně vracím k ději, hledám něco, co bych na tom vyzvedl, ale opravdu nic nenacházím.1/10

Hasta la vista! (2011)

V recenzích se naznačovalo, že se má jednat o crazy komedii. Ale není tomu tak. Opravdu vtipných scén jsem napočítal na prstech jedné ruky. To jen, aby nešlo o méjlku. Takže pro mě zklamání. I když jsem klukům fandit, protože mají můj respekt. 5/10.

Svatá čtveřice (2012)

Na tomhle filmu mě akorát zaujala Viktorie Čermáková, nic víc. Dvě rodiny kde kámen prcá cihlu. OMFG!! Co to bylo??? 3/10.

Havran (2012)

Ale jo, příběh je slátanina, kupodivu ovšem dobře fungující. Temná detektivka co má fakt atmosféru. A ani Cusack mi nevadil, docela mu ta role sedla. Koho musím vyzvednout, tak to je Evans za roli detektiva. Ten zahrál nadprůměrně. Nepotěšil mě jen konec. To asi proto, že rejža chtěl být za každou cenu prostě cool. Ale jinak jsem se fakt skoro dvě hoďky slušně bavil. Další plus dávám za hudbu a kostýmy. Takže moje hodnocení je 7,5/10.

Total Recall (2012)

Vizuální podívaná ujde, ale originál je originál. 4/10

Nebezpečná metoda (2011)

Jung: " Vy nevěříte v monogamii? " Gross: " Pro neurotika jako jsem já, si nedokážu představit víc stresující koncept. " :D Já se bavil. Dobře natočené freudovské drama. Dávám 6/10.

V tátově stínu (2012)

Nezáživný film od první minuty. De Niro je dobrý herec, ale ten to fakt nezachránil. Tohle mě opravdu nebavilo, nebál bych se říct, že až sralo. Celkově odfláknuté! Dávám 3/10.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Hnus, hnus, hnus a ještě jeden hnus. Cage a jeho přehrávající grimasy, ale čemu se divím, když točí 365 filmů do roka. Dřív jsem měl toho herce v oblibě, ale ta doba je už bohužel dávno pryč. Měl by se chlapec nad sebou hodně zamyslet. Jeden z nejhorších filmů, co jsem viděl.

Vrtěti ženou (2011)

:D Nikdy bych neřekl, že se dá natočit film o vibrátoru. A už vůbec bych neřekl, že po přečtení recenzí, se na něco takového budu dívat, ba co, že to dokoukám do konce. Kupodivu to nebyla zase taková hrůza. Teda až na vyjímky, kdy doktůrci prstí staré a ošklivé anglánky v kloboučcích. Protože to fakt hrůza byla. Ale jinak jsem se i pobavil. Takže hodnotím 5,5/10.