Nabít a zabít (2006)

Jooo tak takový filmy mám rád. Je to paráda když do poslední chvíle nevíte kdo je na čí straně a pak to na vás vychrlí v posledních deseti minutách

Nepříjemná pravda (2006)

Je az neskutecne co se na Zemi deje. Jeste pri titulkach jsem hledel s otevrenou pusou a nemohl jsem popadnout dech. Je to tak a nikdo s tim nic nedela. Amerika jako nejvyspelejsi stat sveta by mel jit vsem prikladem a misto toho delaji uplny opak a misto toho aby neco delali pro budouci generaci tak si radsi sfalsujou volby a daji si jako hlavu statu Bushe, kteremu zalezi jenom na tom, aby byl kazdej tejden v televizi a mel hodne prachu.

Obávaný bojovník (2006)

Kromě filmu Tygr a drak pro mě nejlepší film s Jetem Lim. Nevím co bych k tomu dodal, prostě se mi stly Liho fakt líbí.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Porad vic a casteji zjistuji, ze Hrabal nejen patril, ale porad patri ke spicce ceske literarni tvorby. Film Obsluhoval jsem anglickeho krale se nese v klidnem prostredi, povetsinou i humornem. Vazne paradni film

Pidihajzlík (2006)

Tak tohle je komedie. BOMBA. Marlon Wayans jako trpajzlík a ty jeho keci - NO PROSTĚ KOMEDIE NA ÚROVNI

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Piráti mají svoje kouzlo a hlavně Johny Depp je v téhle trilogii fascinující. Kdo mi řekne, že by si v roli kapitána Jacka Sparrowa dokázal představit někoho jiného, stejně mu neuvěřím.

Potomci lidí (2006)

Pro mě největší zklamání roku. Všude bilboardy, reklamy, trailery a když se na to konečně dívám, tak ... Nevím možná tomu nerozumím

Prázdniny (2006)

Vazne prijemne prekvapeni. Uz jsem myslel, ze od Lasky nebeske, coz je rok 2003 neuvidim zadnou romantickou komedii, ktera by za neco stala

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Tři hvězdičky jsou jenom z milosti. Byli tam nějaký vtipný scénky, ale když tam není Steve Stifler tak mě to tak neberu - k filmu Prci, prci, prcičky prostě Stifler.