Skrytá identita (2006)

Tohle, že je oscarový film? Nic proti, ale bylo to pořád jedno a to samé (jedna krysa u policie a druhá u mafiánů – nikdo neví která). Ale musím říct, že parádní konec :) ..... Když jsem se na to díval podruhé tak jsem změnil názor ze 3* na 4*

Spláchnutej (2006)

Ac nerad :) musim uznat ze Fulham mel pravdu. Dival jsem se jenom na statistiky, ktere ukazovali, ze tenhle film je propadak, tak jsem se na to nechtel podivat. To byla ovsem velka chyba. Tenhle film, byl naprosty opak. More vtipku, paradni animace a samozrejme skvely dabing znamych hercu

Stormbreaker (2006)

Tenhle film mě docela překvapil, myslel jsem si, že nebude stát za moc, tak jsem si ho v půjčovně pořád ne a ne půjčit. Čekalo mě ovšem milé překvapení. Slabší příběh, ale dobrá akce a skvělé obsazení rolí (v čele s Mickey Rourkem). Takověj hodně HODNĚ mladej James Bond :)

Superman se vrací (2006)

Na to, jaké byly všude reklamy, bilboardy a trailery pro mě docela sklamání. Neříkám, že to nebylo zajímavé, ale je to u mě jako s novým batmanem - mnoho efektů, ale starý je lepší

Šifra mistra Leonarda (2006)

Je to sice strašná blbost (myslím děj), ale parádně natočená. Ron Howard rozhodně z knížky víc vyždímat nemohl. Nejvíc se mi líbil Paul Bettany jako Silas a naše známá Amélie z Montmartru taky hrála hezky

Štěstí na dosah (2006)

Parádní film, děj nijak zvlášť nezaujme, ale herecký výkon Willa Smithe určitě - není to jako jeho ostatní komické role

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Vím, že hlavní pointou hororu je navodit v člověku pocit strachu, ale já mám radši horory u kterých se bojim míň než u ostatních. Chainsaw 2 přinesla přesně to co jsem teď psal. Méně temných scének, ale dobrý příběh. Jednička mě tak moc nebrala

Všichni královi muži (2006)

Zájímavý nápad opět natočit film o americké politice. První polovina velmi zajímavá, Sean Penn jako vždy dokonalý při svých projevech. Druhá polovina nudná. Celkový film zbytečně zdlouhavý. Škoda, že Hopkins a WInslet nehráli víc

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Tak tenhle dil se mi libil ze vsech tri nejvic. Nove postavy jako Juggernaut, Hank, Angel, Callisto, děj taky nebyl spatny a finalni bitva - no proste pastva pro me oci :D

Za plotem (2006)

Parádní animáč, se skvělým anglickým dabingem v čele s Brucem Willisem