60 sekund (2000)

Tak tenhle filmeček se mi vážně líbil. Auta mám vážně rád a trocha adrenalinu při krádežích??Jo fakt se mi to líbilo a ta Eleanor je prostě umělecký dílo

Americká krása (1999)

Ještě teď tomu nemůžu uvěřit. Nemůžu uvěřit tomu, že je to takový parádní film a tak parádní hudba k tomu. Nemůžu uvěřit těm hereckým výkonům. Nemůžu uvěřit, že jsem to viděl až v roce 2008 - devět let po natočení

Asterix a Obelix (1999)

NEbylo to špatný, aspoň JÁ se u toho vždycky zasměju. Je pravda, že animovaný jsou lepší, ale Gérard Depardieu mě jako Obelix vždycky dostane. "OBELUSI UTUTATYSE, AŤ JSI ZASE OBELIX"

Instinkt (1999)

Anthony Hopkins je v každém filmu neodolatelný. Jenom když se na něj podíváte tak vám jde zima po zádech

Klub rváčů (1999)

První 2/3 mě fakt zaujali, ale pak jak se začala vytvářet ta armáda, tak sem se nudil

Matrix (1999)

Když se řekne slovo sci-fi - 99% lidí na planetě si vybaví Matrix

Mike Oldfield: Tubular Bells III (1999) (koncert)

Stejně dobré, někdy i lepší než Tubular Bells z roku 1992. Famózní zážitek. Vřele doporučuju

Modrý blesk (1999)

Trochu slabší film s vynikajícím Martinem Lawrencem, ale stejně jsem se bavil

Muž na Měsíci (1999)

Vzdycky jsem mel Jima Carreyho za obycejneho komika "blbecka", ale ted vidim, ze jsem se pletl. To co Jim dokaze je doslova nepopsatelne - dokaze udelat vsechny mozne xichty, hlasy, pohyby a kdo vi co jeste. Andy Kaufman je perfektni, stejne jako Milos Forman a pisnicka Man on the Moon od R.E.M.