Devátá brána (1999)

Trochu slabší satanistický film.Zejména jeho konec ujel někam ,kde to nebylo zapotřebí.Polanského spíše odpočinkové dílo.

Rango (2011)

Já už jsem se tady přiznal,že western není můj šálek kávy,ale tento snímek je prostě skvělej.Přesto, i kdybych chtěl šetřit na hvězdičkách,tak muzice musím dát asi všechny,protože tady H.Zimmer doslova vyřádil.Velice milé dílko.

Noční můra v Elm Street (1984)

Ani já nejsem přátelé ničím ohromen.Nejlepší horor,fakt myšlenka a další věci,které jsem o tomto filmu slyšel,mne zahnali těšící ho k tv.Bohužel - asi se neumím koukat

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Nejvíc na mne zapůsobil Al Pacino.Tomu mafiánovi jsem uvěřil úplně vše.Depp odvedl slušný výkon.Nic méně v ději jsem se místy ztrácel,ale to je snad mojí chybou.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Nečekal jsem ,že to bude tak slabé,protože to měl pod palcem S.Spielberg.Je fakt,že to především kazí bezduchý scénář,ale i celkově je to takové chudé.Scána,kdy offroad drží na laně nejméně 15x těžší přívěs a dokonce ho povytáhne zpět a zejména výlet Rexe do města a zpět byla jasná ukázka béčkovství,Jako na lodi jsou všichni snězení,ale Rexík je zavřenej v nákladovém prostoru.Pro mne je to hodně slabé.44%

Bigbít (1998) (seriál)

Skutečně velice obsáhlé dílo,které mi ledacos o naší tvorbě vysvětlilo.Do některých jsem se víc zbláznil (P.Skoumal ),některé jsem začal nenávidět.(P.Janda ).Tento projekt u nás nemá obdoby.

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

My detektivky neumíme,ale DK se moc povedlo.Tato historicky poučná forma byla pro mne velice přijatelná.

Planety (1999) (seriál)

Já jsem se něco dozvěděl a mí synové to doslova hltali.

Česká soda (1993) (seriál)

Sodu už nikdo nedožene.A snad se o to nebude ani nikdo pokoušet.Alles Gute.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Je to fakt bezvadný,ale přiznám se ,že už mi toho Truntenberka bylo i líto.