Teroristka (2019)

Hraje to ten Hofmann? :-D A Vilhelmová po dlouhý době snesitelná.

Sněhulák (2017)

Nebylo to tak blbý, jak jsem čekal. Kniha byla super, tempo filmu odsejpalo celkem svižně, exteriéry krásný, některý momenty (Val Kilmer na hoře Ulriken) vizuálně krásný. Atmosféra jakž takž, v tom je kniha jinde. Finále banální, rychlý, nudný. Tohle mohla být skvělá temná detektivka. A nezachránili to ani skvělí Micheal Fassbender (tu permanentní opici hrál fakt dobře) a Rebecca Ferguson (příjemný překvapení).

Padesátka (2015)

Kdo tenhle film nemá rád, nechápe horskej humor :-) Konverzačka, ze který je cítit inspirace divadelní hrou. Místy to šlape víc, místy míň, jako celek ale výborný. Nebojím se říct legendární. Když jsem viděl poprvé, přišlo mi to pitomý, s každou další reprízou jsem se ale řezal čím dál víc. Takový filmy doceníte až časem. Víc takových komedií.

Zlatý podraz (2018)

Vizuálně krásné retro. Podmanivá hudba (až na zprzněnou hymnu v titulkách!!). Sympatičtí herci. Ale... scénáristicky mělké. Zajímavé téma, se kterým se dalo pracovat lépe. Herci střídají silné pasáže s těmi nudnými. Film končí divně otevřeně. Nedovíte se, co se dělo dál. Postavy jsou bezejmené. Sakra, je to film o lidských osudech. Proč jsou členové zlatého týmu anonymní? Zklamání. Bažant je podprůměrný komentátor a ještě horší scénárista. Špaček film nezvládl pozvednout.

Deadpool 2 (2018)

Potom, jakej hype tenhle film zaznamenal, jsem trochu zklamanej. Asi jsem čekal víc. Vtipnách hlášek je ve filmu dost, ale místy mi přišlo, že už Reynolds přehrává. Scénář taky slabší, vykradenej terminátor. Co mě bavilo, byla úvodní a závěrečná titulková scéna.

V pasti (2016) (seriál)

Skvělý vizuál, úžasná znělka, podmanivé smyčce. K tomu přidejte islandskou krajinu, tvrdé počasí a atmosféra je hotová. Díky ní jsem vydržel přes pomalejší rozjezd začátek série. Ale ten závěr... Naprosto strhující. Skvělí herci, sympatické civilní výkony. Příjemné překvapení. 80%.