Špinavé ulice (1973)

Nudná, ukecaná krávovina, která se hodně nepovedla. Jediné co se dá ocenit, je zajímavá Amy Robinson s bradavkami velikosti špuntů od vína a občas velmi povedená hudba ve filmu.

Těla - Víte, kdo jsem? (2023) (epizoda)

Nelíbí se mi stále ten multikulti progresivní styl filmařiny, ale tenhle díl začal být zajímavější aspoň dějově. Pochopitelně nejvíce mě zajímá linka budoucnosti.

Těla - Jste mrtvý muž (2023) (epizoda) odpad!

Takže si to shrneme. Je to především progresivní megasračka. Škoda, námět by nebyl úplně marný.

Taras Bulba (1962)

Knihy jsem nečetl, tak nedokážu porovnat. Podle mne je to ale dobře udělaný film, skvělý výkon především Yula Brynnera, skvělé davové scény - práce s komparsem a stovkami koní... Tohle cením nejvíc. Jinak je tomu potřeba odpustit občasné slabé místa - místy malované kulisy a pozadí, na konci filmu pak vjezd do pole kukuřice, která se v té době tam ještě nepěstovala, nebo hadrové panáky padající do propasti... :)

Dobré místo - Janet (×4) (2018) (epizoda)

Tu blonďatou blbku jsem chtěl zabít celý seroš, ale tady bych neváhal ani chvíli... Jinak Janet je top! Stálý multi-kulti guláš.  Takže opět průměr...

Operace kolibřík (2018)

Aneb když se za pár šupů pokoušíte ukázat, že přehrabujete miliony vidlemi... Téma dobré, herci ok, technické zpracování velmi slabé. Laik je zde ale snadno oklamán.

Šance pro Emmu (2016)

Já vím. Vidím na tom filmu jako "taky koňák" spoustu věcí ke kritice. Ale prosím, buďme shovívaví, ten film je zjednodušující pohádka s pozitivním cílem - přiblížit koníčky k lidem, kteří jsou mimo. A podle toho, že v US má mnohem větší ohlas, se mu to myslím i trošku daří.

Vocasy na tripu (2023)

Film docela zábavný a povedený, ale český překlad a dabing extrémně vulgární, na mnoha místech úplně zbytečně. Jako kdyby to dělal nějaký zfetovaný puberťák - kdyby to nechali v originále, udělali by 100x líp. Originál na nějaké f*ckování taky nehledí, ale víc to tam sedí... Hvězdu dolu strhávám z pomyslných 4* právě za tu nepovedenou českou verzi.

Aloft (2014)

Herci a jejich výkony bezva až super (Cillian Murphy na konci filmu). Děj ale o ničem. Nelze hodnotit lépe než 2*.