Tarot (2024)

Ze začatku spousty ohranych prvků hororu, az si člověk říkal,jestli maji tvurci taky vlastni nápad. Ale nakonec jsem byl prijemně překvapen. Spoiler: to jako vážně nechali zemřít hvězdu ze spidermana???.... aha tak ne

Obi-Wan Kenobi - Část III (2022) (epizoda)

Dobře, pokud úplně vypustíme logiku, přehlídneme wtf momenty a zapomeneme na původní trilogii tak je to celkem kvalitní epizoda s temným závěrem

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Ani nenadchne ani nezklame. Akorát je dost těžké poznat, zda se jedná o horor nebo komedii. Je pravda, že v kině jsme byli chvílemi vystrašení (vážně jen chvílemi) ale scének ze kterých jsem byl vysmátej taky nebylo málo. Finále bylo nečekané, zajímavé, ale ne nijak ohromující. Rozhodně vás tento horor nenechá v průběhu napjatým

Teletubbies (1997) (seriál)

Ano, je to serial na úrovni mentálně postiženého člověka, mozky vymývající kravina...i přesto se tento seriál stal velice úspěšným a oblíbeným v mnoha zemích a právě za to dávám dvě hvězdičky

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Na první dva filmy to rozhodně nemá. Ztrácí se šťáva nápady a humor, nicméně oproti olympijským hrám, které mi přišly jako úplný propadák je čtvrté pokračování celkem koukatelné. V první půlce jsem měl pocit, že se snad scénáristi pustili spíše do historického filmu než komedie, nicméně naštěstí s druhou půlkou nějaké ty vydařené vtipné scény a hlášky přišly. Ale od starého dobrého Asterixe a Obelixe si bere stále méně námětů.

Pokémon (1997) (seriál)

Jak můžete všichni hodnotit seriál který pohltil celý svět jako odpad? Vždyť se jedná o seriál pro děti který v jednu dobu byl fenoménem snad úplně všude. Chápu že jako dospělí v tom nic nevidíme, ale pro nás se to také netočilo. Podle mě si seriál který si získal lásku snad jaždého dítěte zaslouží víc hvězdiček,

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Tak tady jsem byl velmi zklamán... Nejenže jsem po celou dobu zatínal pěst a říkal si: Ty krávo jedna blbá co za ním furt lezeš když můžeš utýct? Ale i nereálný scénář (blbka která vyvraždí celou rodinu a nikdo v tom nezabrání?) no a hlavně ta pointa tomu nasadila korunu. Nechápu jak moc by musela být mrdlá aby viděla odjíždět své auto a stíhala ho dalším a podobný slátaniny u kterých s logickou úvahou nepochodíme

Nespoutaný Django (2012)

Ano! Přesně takhle nějak si představuji westernový velkofilm. Herecké výkony, obsazení, scénář, vše perfektně vypracované. I přes některé zbytečné pasáže film rozhodně nenudil. Je to po dlouhé době opět jeden z filmů kterému není moc co vytknout. 85%

Mrtvý sníh (2009)

Celkově to byla nuda, ale některé scény vážně stály za to, hlavně poslední půlhodina zvedla kvalitu na průměr

Žena v černém (2012)

No, co na to říct? Liší se to od klasických hororů a napětí vydrží po celý průběh filmu, který je i dosti naplněný lekačkami, nicméně děj by mohl být více živý. Závěr také nebyl úplně špatný ;)