Jack Reacher: Nevracej se (2016)

SPOILER + zajímavost: V 58 minutě při honičce na letišti je v jednom záběru vidět v okně odraz vozíku s kamerou.

Legenda o slavném návratu (2000)

Will Smith tady hraje parádního vágusáka, který zná golf líp, než kdokoliv jiný. :D Golf moc nesleduju, ale tenhle film rozhodně stojí za to vidět :) 85%

Transcendence (2014)

Největší zklamání roku. Na tohle byl opravdu škoda chodit do kina. Film má tak krásně zajímavý námět, ale zpracování není nejšťastnější. Bohužel nejvíc ze všeho si pamatuju nekonečnou houštinu solárních panelů, což asi nebyl záměr, ale jednoznačně to k tomu vede, protože nic zajímavějšího ani na filmu není... 30% za Morgana a nápad

Warrior (2011)

Můj top film! 100%

L. A. - Přísně tajné (1997)

Hvězdami tak napráskaný film (ať už tehdejšími nebo těmi dnešními ;) , že jen to by stačilo na několik hvězd. Tak krásně zamotaný příběh jsem nějakou dobu neviděl :D Tohle je na stopro ta nejlepší detektivka, jakou jsem kdy viděl. Krásný, supr, paráda. Fakt povedený!!! 95%

Johnny English (2003)

Vždycky se královsky zasměju, kdykoliv temhle film vidím. :D "Ááá Blembleqová!" :D

23 (2007)

Moc pěkně provedeno. Carrey absolutně skvělý, hudba se mi fakt líbila, kamera ok, super podtext... To, že někdo tvrdí, že děj není dostatečně dobrý, si myslím, že není pravda, protože mě se celkově film moc líbil. Nechápu tak nízké hodnocení. 80%

Sucker Punch (2011)

Sexy holky, zbraně, výbuchy, bitky, super hudba... Komu z chlapů by se to nelíbilo? :D Zajímavý nápad i zpracování. A to, že tam je několik hloupostí nebo nedokonalostí (je to přece jenom její sen) je, s přihlédnutím k tomu všemu, lehce odpustitelná záležitost. Já jsem se bavil :) 70%

Donnie Darko (2001)

Nejlepší film co jsem viděl za poslední čtvrtrok. Atmosféra u sledování tohohle filmu byla tak nepopsatelně zajímavá... Nevím co bych dál napsal, protože tenhle film musí člověk vidět, aby si na něj udělal vlastní názor, oblíbil si ho a nebo zahodil. TOP! 100%

Lesní duch (2013)

Brutální krvák bez větších lekaček, spíš než se u toho bát tak poblejt půl sálu. Nic moc...