King Kong (2005)

Strašná slátanina a navíc příšerně dlouhá. Ještěže existuje velmi rychlé přetáčení. Jednu hvězdu dávám jen Kongovi za to, jak ho komerčáci zneužili. Původní verze s Jeffem Bridgesem byla stokrát lepší. Měla svou atmosféru a hloubku. Tahle moderní megaefektová mělká podívaná je pro mě o ničem.

Labyrint (2012) odpad!

Nesnesitelná debilita, u níž každá minuta trvá hodinu a inteligentního člověka absence alespoň trochu kvalitního scénáře ubije k smrti.

Mama (2013)

První polovina luxusní, pak výborné a konec to trochu pokazil.

Láska a jiné kratochvíle (2009)

Vzhledem k tomu, že ve chvíli, kdy jsem na tohle koukala jsme měli v rodině čerstvé miminko, tak mě to naprosto rozsekalo.

96 hodin (2008)

Pro mě to tedy nic extra nebylo, průměrný nezajímavý thriller na jedno zkouknutí.

Kód Navajo (2002)

Souhlasím s Limou. Pro mě Cage strašně nesympatický a prkenný, já mu nevěřím ani toho vojáka. Mělký děj, k nikomu z hrdinů jsem si nestihla v té salvě kulek a stovkách mrtvol vytvořit vztah, prostě mi to bylo celé jedno a nezachránili to ani Navajové, chtěla jsem jen ať už je konec.

Smrt čeká všude (2008)

Ne nadarmo už staří Čechové říkávali, že člověk přivykne i šibenici.

Agentura Puzzle - Pohřeb (2004) (epizoda)

Příšerné herecké výkony, ale kvůli Hansi Hagenovi dávám jednu *.

Záblesky chladné neděle (2012)

Musím říct, že jsem čekala další českou slátaninu aneb další marný pokus o thriller, ale nakonec to na tu naší bídu nebylo tak zlé. Dávám dva a půl hvězdy.