Lov (2020)

Zprvu jsem myslel když zabili první a druhou ženskou a tahal jí propíchlou z propasti že je to komedie,herci byli strašný ,trochu se to zlepšilo když našli benzinku a v ní povedený dědek s babkou ,ale hlavní hrdinka je přechytračila to se povedlo ,pak už to bylo předvídatelný že nakonec hlavní hrdinka vyhraje.

Neviditelný (2020)

Nebral bych to jako horor ,spíš napínavý thriller ,hlavní představitelka chce utéct od svého psycho manžela,jenže ten se jí tak snadno nevzdá,sfinguje svou smrt a vynaleze jakýsi neviditelný oblek a začne řádit,efekty docela dobry,hlavní postavu mohli vybrat hezčí herečku o tom žádná ,celkoví zážitek z filmu trochu kazila.

Králové hor (2015)

Vypravěčský příběh o mláděti orla a malém klukovi který ho najde a bude se o něj starat až do dospělosti,filmodokument spíš pro děti,příroda pěkná , za mě nuda.

Geronimo (1962)

Apači se vzdají a jdou dobrovolně do izolace v čele s Geronimem ,jen co se usídlí v zajetí se jim to přestane líbit a uprchnou zpět do hor bojovat za svobodu,průměrná podívaná s přestřelkami mezi indiány a vojáky.

Vyšinutý (2020)

Povedený brutal thriller ,R.Crowe se s tím rozhodně nepáral ,herecky to zvládli všichni skvěle ,bouračky povedený,napětí vás nepustí od obrazovky ani na vteřinu, podobnost s Volným pádem s Douglasem tam byla akorát tady to je víc brutal.Překvápko bylo, první pohled na R.Crowea jakej je z něj pořádnej tlouštík.

Bílá paní (1965)

Herecký obsazení hvězdný a jak jinak ,bylo naco koukat, vtipných scén dostatek,zázrak s vodovodem se povedl,hlášky povedený na tu dobu.

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Obsazení docela ujde ale to je asi vše jinak jsem se nudil,jediná slušnější scéna ke konci dortová bitva jinak nuda.

Pepa (2018)

Otloukánek Pepa od mládí až do dospělosti,našlo se tam pár úsměvných scén,sex na záchodě,šňupání kakaa,taxikář který Pepka chápe a nakonec konec Pepka.Průměrná podíváná.

Zásah do vztahu (2016) odpad!

Kecy kecy kecy,herecké výkony slabota výdrž 20min.nuda.

Mizerové navždy (2020)

No myslím že trojka trochu ztrácí a to díky M.Lawrencovi asi opravdu trochu zdědkovatěl, akce docela dobrá, honička na motorkách,přestřelky celkově dobrý.