Osvobození (2022)

W.Smith v roli otroka který prchá z jakého si gulagu přes bažiny a zvládl to na jedničku,bylo jasné že přežije všechno,v patách mu je lovec lidí který je neúnavný a nedá mu vydechnout,myslím že film je napínavý a neměl jsem čas se nudit ani mi tolik nevadili občasné snivé  vzpomínky na rodinu,povedéná ponurá a černobílá atmosféra přesná na tu dobu,nechápu nízké hodnocení ale podle mě se film povedl určitě se podívám znovu.

Barbar (2022)

Do té doby než objevili sklep se nic nedělo a když šla černoška do sklepa a začala ječet Keith byla zralá na ránu,pak se objevila jaká si obludná ženština a začalo to být jako horor,dokonce se našla i vtipnější scéna.Jen se film měl jmenovat spíš Barbarka než Barbar ten chlápek o kterém to bylo se tam objevil jen na pár minut.

Noční lovec (2018)

Průměrná krimi,sice nechybělo napětí a padouch podal bravúrní herecký výkon a ještě nakonec se zjistilo že jsou dva jeden retard druhý sadista ale bohužel v celém filmu mi chyběla mrtvola,padoucha chytli vlastně skoro ze začátku a pak se táhne jen vyšetřování až konec se docela povedl.

Třináct životů (2022)

Povedeně natočené,sice jsem na akčnější snímky ale záchranářské drama z jeskyně kdy nebyl čas se nudit protože jim šlo o čas k tomu docela dobré herecké obsazení,nechybělo jak napětí tak hlavně šťastný konec.

K zemi hleď! (2021)

To byla slatanina ,sice jsem se párkrát zasmál ale jinak nuda,ohlásí konec světa a mají z toho prdel,nevím ale M.Streep to vůbec nesedlo připadalo mi to trapný ty její hlášky,a ten miliardář s tím mobilem ten byl jak robot bez mozku,myslím že by to mohlo klidně být i doopravdy kdyby k tomu došlo, vytěžit z toho co přiletí co nejvíc ať se stane co chce.

Štvanice (1966)

Uprchlí vězeň R.Redford a proti němu spravedlivý šerif M.Brando,sice se tam toho upřostřed filmu moc neděje ale začátek a hlavně poslední část filmu to podržela,herecký výkon M.Branda není co vytknout,měl tu opileckou bandu co mu dala nakládačku odprasknout,na tu dobu dobrá krimi.

Poslední království: Sedm králů musí zemřít (2023)

Tak podle mého se to moc nepovedlo,nepřipadalo mi to vůbec jako historická podívaná spíš to byla jenom nepovedené snaha,trochu to zachránila závěrečná bitva kde se bylo na co koukat jinak jsem se nudil ,samé prázdné dialogy chvílemi jsem i usínal,král mi připadal jako teenager který chodí na učňák a chybí mu jen mobil v ruce,protivníci se tvářili drsně ale to bylo všechno,herecké výkony slabota.

Hodina pravdy (2002)

Bylo vidět že R.De Niro už zestárl a tahle role mu úplně stačila už v tom nebyli takové grády jako v těch starších kriminálkách,roli detektiva který neudělá ani rychlejší krok a nesnaží se nijak nahánět zločince nebo složitě něco vyšetřovat ,jen si dojde pro svého syna a vše je skoro vyřešeno,J.Franco zvládl fetku najedničku ty mu jdou.

Apatykář Melchior: Katova dcera (2022)

Historická krimi sice s trochou temné atmosféry ale jinak mě to trochu připomínalo seriál Mentalista na kterého si hraje místní apatykář který vyšetří každou vraždu akorát tomu chybělo dost napětí ,pár napínavějších momentů tam sice bylo ale některé herecké výkony hodně slabé.

Mrazivá past (2021)

Akční jízda kamiónem na ledu a povedlo se   nechybělo napětí ,herci to zvládli ,L.Neeson   to vede jako hlavní a zvládá to skvěle jen   chyběli trochu lepší efekty,bylo vidět že   rozpočet nebyl moc velký.