Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Blockbustery mám většinou rád ale tohle...no přišlo mi to dost úchylný. Ale hezky úchylný. Některé nápady jsem sledoval s úžasem. Ale nejvíc mě uchvátil výkon Charlize Theron, prostě neuvěřitelný! Je to tak za 50% a za mě to teda do top 200 nepatří ale na druhou stranu dokoukal jsem to a nebyl jsem nijak zklamán, takže se určitě podívejte a udělejte si názor sami.

Konečně doma (2015)

Nejúžasnější animák poslední doby! Musí se vidět hlavně v originále a v pořádné kvalitě jinak to neni ono. Animace, hlasy herců. soundtrack - všechno super. Příběh trošku kýčovitý ale koho to zajímá, u animáku se člověk chce bavit a u tohohle jsem se bavil náramně.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Čekal jsem, že Wan z toho už konečně udělá alespoň trošku uvěřitelnou akci. Ale nekoná se. Přijde mi to jako ty akční filmy z 80. a 90. let. Že všichni jsou nesmrtelní a všechno vždy vyjde tak jak si myslíte, že to vyjde. Každopádně je to blockbuster, který vydělá miliardy jen pro to, že jsou lidi zvědavý, co tam bude nového. No je to samozřejmě povinnost pro mě jako pro fandu Stathama a hlavně akčních filmů. Některé scény jsou vizuálně úžasné a akce je svižná. Ale myslím si o tom své.

John Wick (2014)

Reeves mi nikdy moc neseděl na roli drsňáka. Čekal bych tu spíš Stathama nebo Adkinse ale byl jsem příjemně překvapen. Starý dobrý Neo tu zase předvádí neskutečné věci á la Hitman a moc dobře se na to dívá...záporák je sice průměrný ale budiž. Rád jsem si zavzpomínal na staré dobré pomsty v podání Segala. Btw Defoe prostě nemůže být nikdy se zbraní, nevím ale bije to do očí.

Suprhrdina (2008)

Nemůžu si pomoct ale prostě mě to bavilo. Jasně je to kravina ale vážně jsem se bavil a o to jde.

Kostka (1997)

Jeden z nejlepších a taky nejvíce podělaných námětů v historii hororů. Každý chce vidět více kreativních pastí ale v každém dílo, které se stupňují v blbosti jsou tak 3....škoda

Na vlásku (2010)

Nejlepší animák všech dob

Americký sniper (2014)

Úžasný zážitek...je tam všechno co divák potřebuje...nejspíš Eastwoodův majstrštik...určitě si zaslouží nějakého toho oskara

Železná srdce (2014)

Už jsem to viděl alespoň 10x a to značí o tom, že je to bomba. O Ayerovi jsem dříve ani neslyšel ale po téhle pecce se těším na jeho další tvorbu a hlavně musím shlédnout tu dosavadní. Co říct k filmu...ukazuje krutost války bez zábran, to že vojákům leze na mozek vidět několik let takové hrůznosti, to že válka udělá i z mladičkého písaře s morálními zásadami bezcitného hajzla nenávidějícího nácky. Lerman mi na tu roli ale prostě nesedí. Nečekal jsem však že LaBeouf bude dobrý po svých předchozích hrozných výkonech ale líbil se mi snad více než Pitt. Aby ne když jsem četl co všechno kvůli té roli udělal. Abych to shrnul, nejlepší film roku 2014!

Na hraně zítřka (2014)

Konečně sci-fi přesně podle mého gusta + Cruise a Blunt....co víc si přát