Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Asi určitě jedinečný film, kterému se jen trochu vyrovná sexy párty. Na druhou stranu sexy párty má 3 díly a nechystá se asi dělat další, zatím co prcičky mají 8 a další nejspíš ještě budou. Od jedničky se nic nezměnilo. Je to podle mě stále kvalitně zrežírovaný film a dá se na to koukat. Zajímavé je asi to, že se tu opět vyskytl Noah Levenstien. Možná nejlepší postava celého filmu. I když v tomto díle nezahrál tak velkou roli. Jeho obsazení je i tak důležité.

Prci, prci, prcičky (1999)

Asi určitě jedinečný film, kterému se jen trochu vyrovná sexy párty. Na druhou stranu sexy párty má 3 díly a nechystá se asi dělat další, zatím co prcičky mají 8 a další nejspíš ještě budou. Nejlepší je ta bezradnost studentů a hlavně Jima. Jim si zahrál několik scén, ve kterých bych se nikdy ocitnout na živo nechtěl; viz. soulož na kuchyňské desce s jablečným koláčem.

Klokan Jack (2003)

Celkem odlehčená komedie k pobavení diváka. Nic výrazného se ale čekat nedá, Dobře a zábavně zpracovaný klokan, který dostane od "poslíčků" jméno "Jackie Nožka". Jednou stačí vidět.

Asterix a Galové (1967)

První s filmovaný díl Asterixe a Obelixe. Nelíbí se mi jak zapomínají na Obelixe v názvu, i když hraje hlavní postavu v celém filmu. Jinak možná o trošičku lepší než hraný film. Chybí tomu trochu ostřejší vtip, ale přeci jenom je to dětský komiks. Určitě se liší vlastnosti Asterixe v komiksovém vydání, kresleném, ale i hraném. Je to velmi zajímavé jak si s Asterixem dokáží pohrát. Na tu dobu krásné efekty a za malé nedostatky bych hodnotil chvalitebně.

Asterix a Obelix (1999)

Komiks jsem nečetl a tak nemohu srovnávat, ale kvalita filmu odpovídá roku natáčení. Je to skvělí film se skvělými postavami. Považuji Asterixe a Obelixe mezi nejoblíbenější animované postavičky.

Hellboy (2004)

Od tohoto filmu jsem moc nečekal, ale po pár scénách se mi to začalo líbit a tak se doufám v nejbližší době kouknu na dvojku. Je to úžasný jak do takové ho sci-fi, dokážou zakomponovat lásku dvou mimozemťanů. Na začátku jsme viděli jen "zrod" malého hellboye a proto mě zklamalo, že tam nebyla část o těch 2 dalších. Jinak by se dalo považovat i za rodinný film, přeci jenom je to komiks.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nejspíš se čekalo od toho filmu moc, podle toho dopadá i hodnocení. I když je film poměrně dobře udělaný, ty očekávání diváků nenaplnil. Čekal jsem, že se dostanou k draku, ale místo toho byla ve filmu jedna potyčka se skřety a pak ještě jedna s vrccci. Opravdu to zklamalo.

Mission: Impossible III (2006)

Třetí díl je velmi emocionální, jelikož Ethan musí zachraňovat svoji snoubenku a později i manželku. Hledají věc jménem zaječí packa, která komplikuje všem život. Je to lepší než předchozí díl. Tři opravdu dobré akce. Vždy z toho vyvázne o fous, ale je to jeho práce. :) Stojí za to shlédnout a doufám, že další pokračování bude stejně tak zdařilé.

Mission: Impossible II (2000)

Podle mě lépe zpracované než první díl. Stojí za shlédnutí. Krásně navazuje na jedničku, ale zase je tam spousta intrik a spousta masek. Člověk nikdy neví jestli je to ten herec a nebo jestli má masku.

Mission: Impossible (1996)

Moc se mi nelíbí ty masky, nikdy nevíte na čem jste a to množství intrik. Opravdu trochu přehnané. Jinak celkem dobře zahrané i z kvalitním obrazem.