Okresní přebor (2010) (seriál)

Bombovej seriál. Bohatě stačí takhle krátký seriály jsou většinou lepší než třeba ordinace s 500-ti sty díly........................... Vynikající navázání na film a nahraný ve stejný kvalitě jako film........................................................................................................ Nejlepší:....................................................................................................................................................................................................... Áda: Tak mu když tak trošku domluvte, aby kluci v Újezdě se stačili trochu rozkopat.................................................................... Knop: Ty vole děláš si ze mě prdel.......................................................................................................................................................... Áda: Né to ne............................................................................................................................................................................................... Knop: Ty jako máš pocit, že autobus mluví jo....................................................................................................................................... Áda: Ne......................................................................................................................................................................................................... Knop: Víš co, tak se seber, mazej támhle do skladu, pro kanystr a dones šťávu pro Bobika. Von už má určitě chudáček Knop: žízeň. Mazej....................................................................................................................................................................................... Áda: Jasně. Kretjén.................................................................................................................................................................................... Předseda: Tak co........................................................................................................................................................................................ Áda: Poslal mě pro šťávu do Bobika. Tak snad už pojedem............................................................................................................. Předseda: Tak běž...................................................................................................................................................................................... Jiřina: Tak dělej ty vole............................................................................................................................................................................... Áda: No jó..................................................................................................................................................................................................... Jiřina: To je idiot. Já ho zabiju. Během!.................................................................................................................................................. Áda: Vždyť zdrhám...................................................................................................................................................................................... ........................................................................................................................................................................................................................ Áda: "B" Bobik.............................................................................................................................................................................................. ........................................................................................................................................................................................................................ Jiřina: Co je pane Knop............................................................................................................................................................................. Knop: Moment............................................................................................................................................................................................. Jiřina: Moment, ty vole. Dělejte................................................................................................................................................................. Knop: Bobik už je v letech. Musíme pomalu, teď mu dáme nabumbat, pak to nahodím a bude to v rychtiku. Nechám ho Knop: běžet, bez obav................................................................................................................................................................................ Předseda: Tak............................................................................................................................................................................................. Jiřina: Sláva. Hoši jedeme, pojď te.......................................................................................................................................................... Tým: To byla doba. No konečně............................................................................................................................................................... Knop: To čumíš. To je koncert. Teď to nechám běžet. Trvá to přesně, než vykouřím jednu cigaretu. Už je vypočítaný........... Jarda: Hodnej Bobik................................................................................................................................................................................... Jiřina: Ježiš, co je? Co je zase pane Knop?.......................................................................................................................................... Knop: Já nevim. Vždyť jsem to všechno utáh. Co s tim je. Co si s tim dělal?................................................................................ Jiřina: Cos tam dělal ty vole?.................................................................................................................................................................... Jarda: Pochválil jsem, že že že je hodnej Bobiček............................................................................................................................... Knop: Ty vole. To je zadřený...................................................................................................................................................................... Jiřina: Ježiš marja, já se z toho poseru ty vole...................................................................................................................................... Knop: Ty vole to je normálně zadřený. Ádo cos tam nalil ty vole........................................................................................................ Áda: Jakou šťávu........................................................................................................................................................................................ Knop: Jakou šťávu...................................................................................................................................................................................... Áda: No tady, z kanistru.............................................................................................................................................................................. Knop: Ty idiote, to je benzín. Copak ty nevíš, že tohle je diesel?....................................................................................................... Áda: "B" jako Bobík.....................................................................................................................................................................................

Ratatouille (2007)

Vynikající příběh a vynikající grafické zpracování. Z vesnického domku, kde žil malý krysák se svojí rodinkou a kuchařským nadáním. Díky své chybě se dostal na CHAMPS-ÉLYSÉES a zde začal jeho pravý život s mladým člověčím klukem. Určitě doporučuji

Ledové ostří (1992)

Jednička je moc dobrá a hlavně originální, kdo si ji nechce zkazit, tak se prosím radši nedívejte na další díli. Moje rada. Dobře sehraný. Jen trochu pochybuji, že za tak krátkou dobu z hokejisty, tvrdého a hrubého chlapa, uděláte jemného a citlivého. :D Ale ze série všech dílů které jsem viděl k roku 2012 je nejlepší.

Ledové ostří 2 (2006)

Tak druhý díl a mě se zdá, že je stejný jako první díl. Jiná obsazení, jelikož se posunula generace, ale problémy a čas a další věci jsou stejné. Ještě to ušlo, ale bojím se třetího dílu.

Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

Už po třetí a mě se zdá, že všechny díly byli stejné. Jiná obsazení, jelikož se posunula vždy generace, ale problémy a čas a další věci jsou stejné. Opravdu to nezapůsobí.

Ledové ostří 4: Oheň a led (2010) (TV film)

Už po čtvrté a mě se zdá, že všechny díly byli stejné. Jiná obsazení, jelikož se posunula vždy generace, ale problémy a čas a další věci jsou stejné. Ten čtvrtý díl se asi přeci jenom trochu liší, jelikož se tam nejedná o olympiádu, ale jinak kopie :)

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Tady to nemá slov. To je prostě jen a jen zabíjení. Aspoň trocha děje by neuškodila, ale tenhle styl natočeného filmu je prostě hrozný a souhlasím s "J*A*S*M". Nemá cenu k tomu co psát. Vystihl by to komentář od minulých dílů.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Opravdu dobrý seriál. Pokud chcete něco bez kompletní cenzury, tak toto je seriál pro vás. Jen mě zklamalo, že to má jen 20 dílů a český dabing se shání špatně. Každý díl vás vtáhne okamžitě, musíte vidět od začátku a postupně, jinak vás to tak nenadchne. Jinak každý díl, který skončí tak by jste nejradši zapnuli další :).

Simpsonovi (1989) (seriál)

Neskutečně dobrá rodinka, kterou zná snad každý :)

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

"Němci na něj nejdřív nestříleli, asi nedokázali uvěřit tomu co vidí, ale to nebylo to nejúžasnější. Nejvíc nás ohromilo, že když se dostal k rotě I, že se pak dokázal vrátit" Asi jedna z nejlepších akcí z celého filmu. :D Upřímně kdo se chce zasmát a pořádně, tak se určitě na tento seriál koukne.