• Reality-TV

Immortalitas (2012) odpad!

Otrasný film. Viete v čom spravil Erik Bošnák obrovskú chybu? Hneď jeho prvý film bol celovečerák. To je naozaj hrozné. A navyše počul som, že v kine bol tento film mimoriadne propagovaný. No buďme úprimní, pozitívne ohlasy to naozaj nemalo :). Veď koho zaujíma film bez pointy a so štyrmi námetmi? Jediné čo je na filme dobré je výkon jedného herca Pavla Višnovského a soundtrack, ktorý bol mimochodom výborný. No ale odpad to určite nezvráti.

Jak prosté (2012) (seriál)

Pilot : Napriek tomu, že som mal z tohto seriálu od začiatku úplne rozdielne pocity, ako z britského Sherlocka som sa fantasticky bavil v podstate od prvých minút. Pilot síce neponúkol nejaký obrovský prípad, ktorý by vás nejak ohúril, no na druhej strane splnil všetko čo má prvá časť splniť. Určite si nenechám ujsť ani ďalšie časti. Pilot : 70% EDIT (PRVÉ TRI ČASTI) Elementary prináša výnimočný pohľad detektívky, skvelé retrospektívy, sympatické dve hlavné postavy, čiže seriál budem určite aj naďalej sledovať. Hodnotenie po prvej sérii : 85% Druhá séria: 80%

Justin Bieber: Boyfriend (2012) (hudební videoklip)

http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4 Myslím si, že hviezda Biebera stúpa veľmi rýchlo, napriek tomu, že väčšina ľudí nebude jeho hudbu počúvať s radosťou. Jednoducho je to spevák, ktorému polka fandí a ktorého druhá polka nenávidí.. A tento klip nebol extra zlý, ale niečo tomu chýbalo..

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Pilot : Musím uznať, že napriek tomu, že má seriál cez dvadsať minút veľmi rýchlo vám jeho sledovanie zbehne a ani si neuvedomíte, že je na konci. Charlie Sheen sa objavil v ďalšom sitcome, v ktorom si zahral Charlieho, ktorý miluje sex (myslím si, že on by v sitcome ani inú postavu nemohol hrať) a znova ukázal, že je späť po všetkých stránkach a hlavne po tej hereckej. Aj keď je potrebné povedať, že na Two and a Half Men to nemá ani zďaleka, tak je to príjemná oddychovka ktorá sa vám bude páčiť. 80% Môj sitcomový objav roka..:)

Larva (2012) (seriál)

Ďalší skvelý seriál od tvorcov z Južnej Kórei. Oceňujem originalitu a kreativitu, ktorá bola viditeľná počas všetkých častí. 80%

Láska na prvním místě (2012) (TV film)

Pri tomto filme ma naozaj prekvapilo, že som ho ohodnotil ako prvý. Romantické drámy s "rodinným" podtónom si stále držia veľkú priazeň a ľudia sa nich s radosťou pozerajú (práve preto by som nepovedal, že to nebude žiadne iné hodnotenie). Musím uznať, že to, že je to klasický romantický film by na začiatku málokto povedal. Klobúk dole pred touto geniálnou kamuflážou! Napriek môjmu pocitu, že film bol natočený len preto, lebo niekto zo štábu povedal, že má miesto, na ktorom by sa dalo točiť - pretože tam má rodinu; sa jednalo o veľmi príjemnú oddychovku pri ktorej ste úplne vypli mozog a jediné nad čím ste uvažovali bolo ako sa film môže a nemusí točiť. Najsilnejšou stránkou filmu je bezkonkurenčne prirodzenosť ukrytá v niečom úplne nemožnom. Tento film nebol točený pre peniaze, je to až príliš vidieť. Na koniec dodám, že som ani tak z filmu nemal dobrý dojem, ako z výkonu Ludwiga Skurkasa. 60%

Lenny Lump (2012)

Uznávam, že na amatérsky film výborné a profesionálne spracovanie, a že muzička bola skvelá, ale to je asi tak všetko. Ja som sa v podstate nudil ... Takýchto filmov je X a X aj bude, čiže tvorcovia nemôžu čakať vysoké hodnotenia. 50%.

Lincoln (2012)

Geniálny film. Spielberg ukázal, že nie je len režisérom sci-fi, ale aj skvelej drámy. 12 nominácií na Oscara - to svedčí o všetkom. Mne sa tento film tak veľmi páčil, že som po skončení filmu povedal, že tento film bol lepší ako Iron Lady, no a bol som schopný porovnávať ho aj z s inými veľkými filmami. Každopádne odpad ... nikdy; u mňa fakt o "chlp" uniklo plných ***** ... Každopádne tento film si našiel svoje (stabilné) miesto v mojich obľúbených, zdôrazňujem OBĽÚBENÝCH filmoch. 85%.

Madagaskar 3 (2012)

Tak skvelé. Po dvojke, ktorá sa mi nepáčila prišla trojka a bola to fakt pecka. Celé to bolo tak akčné ako sa od animovaných filmov podobného "gústa" čaká. Hans Zimmer znova trafil tú najlepšiu hudbu, herci ten najlepší dabing ako mohol byť. Ani na chvíľku nenudné skvelé prevedenie Madagaskaru 3, ktorý fakt konkuroval jednotke. A film nie je len pre deti ... ale aj pre ich rodičov. P.S. : Ľutujem pomerne dobrý animák Ice Age 4, ktorý tento Madagaskar bezproblémovo porazil v "bitke" najlepších filmov pre deti roka 2012 :):

MISS Slovensko 2012 (2012) (pořad) odpad!

Tak toto by sme ani nemali hodnotiť. Pár anorexičiek na móle, nepríjemný moderátor. 0%