• Reality-TV

Dobré ráno (2014) (pořad) odpad!

Som veľmi šťastný, že televízia JOJ odprezentovala niečo originálne, diametrálne odlišné od Telerána na Markíze, a že si zachovala svoju serióznu tvár a postavenie naj(ne)obľúbenejšej televízie na trhu.

Cena je správna (2013) (pořad) odpad!

Píšte do pošty, pokiaľ prídete na to, aký má táto show okrem reklamy zmysel. Ďakujem.

Parťáci (2012) (seriál) odpad!

To nie je v úplnom poriadku. Tento seriál ma naozaj privážal miestami do silnej nevoľnosti, takže naozaj vrelo neodporúčam. *videné 2/13 (úplne stačilo)

VyVolení - Dom Snov (2013) (pořad) odpad!

Ja som si naozaj pozrel jednu časť tejto reality show. A naozaj som zostal ešte peknú polhodinku zhnusený z toho čo nám momentálne ponúkajú televízie v hlavnom vysielacom čase. Naozaj ľutujem, aspoň doteraz v mojich očiach vtipného a "decentného" moderátora prezývaný Sajfa že sa dal na takúto blbosť. Museli by rozdávať veľké peniaze aby som ho robil.. No keď to ľudia sledujú, tak nech si to sledujú ja už nikdy..0%

Klan (2013) (seriál) odpad!

Nie, nie toto už je veľa aj na mňa. Po formátoch Nemsrteľní, Keby bolo keby a Pod povrchom (a to sa bavíme len o čisto jojkrárskych seriáloch z posledného roka a pol) je toto už naozaj vrchol. Seriál znova s tou istou pointou, len s vymenenými hlavnými hereckými úlohami. Tak to už človeka naozaj naštve. Pozerať celé dve hodiny tohto programu a k tomu ešte aj s reklamami bol absolútny vrchol, a seriál už nezapnem. Preto mu dávam (ako prvému slovenskému seriálu!!) odpad. (V prípade radikálneho zlepšenia zvýšim hodnotenie na jednu hviezdičku). Btw., mne sa zdajú markizácke formáty lepšie, Chlapi neplačú boli vydarenejší o mnoho! A to už je sila

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad) odpad!

Každá krajina má televízie, ktoré vysielajú programy odpovedajúce inteligencii celej krajiny. V Rakúsku je najsledovanejší vedecký program, vo Veľkej Británii hudobné relácie. A u nás reality-show s úlohou vymytia mozgu a otupenia ho. Aj keď ako som spomenul program si zapína väčšina ľudí, ktorým sa ho už otupiť viac nedá. Ja som žiaľ zapol jednu časť tohto programu v pry-time a musím uznať, že som nikdy nebol so svojou líniou spokojný. Musíme konštatovať len jedno.. Televízie vyniť z inteligencie programov nemôžme. Bohužiaľ.. A ani 6% na ČSFD nepomôže... 2%. :D

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004) odpad!

Po absolútne zbabranej jednotke som dal šancu dvojke a dosť som sa sklamal. Jednotka mala oproti tomuto inteligentný humor, film aspoň ako-tak držal Rowan :). Ale tento film nemal žiadneho "spasiteľa", ktorého prítomnosť pridala jednu hviezdičku, naopak tu som hlavne za herecké výkony (nechcem krivdiť tým trápnym vtipom) strhol všetky hviezdy. Tento film si nezaslúži ani jednu. Tak mi je ľúto príbehu Scooby-Doa, ktorý bol v mojich očiach do tohto filmu aspoň aký, taký. 5%

MISS Slovensko 2012 (2012) (pořad) odpad!

Tak toto by sme ani nemali hodnotiť. Pár anorexičiek na móle, nepríjemný moderátor. 0%

Lara Croft - Tomb Raider (2001) odpad!

Otrasný pokus o spravenie dobrodružného mega-hitu, čo sa tvorcom podarilo. Film zostane navždy v mojej mysli ako niečo otrasné, niečo na čo mám proste alergiu ... A. Jolie svoju úlohu úplne nezvládla, snažila sa zahrať kult, no tento zúfalý pokus jej vôbec nevyšiel. Príšerne som sa nudil a už nikdy viac ... :) 10% odpad!

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Ktorý komentár to vystihol najviac? Ani jeden, lebo všetky hovoria absolútnu pravdu. Ako som tento magazín, (ktorý má pripomínam 55 minút, nudna na skapatie by to bolo aj keby to malo 10 minút) zapol tak som ho hneď aj vypol. Jedna časť mi absolútne a bohato stačilo. Po pozretí tohto programu som si povedal len jednu vetu : Už nikdy viac ... 5% odpad!