Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Dobrodružný

Recenze (491)

plakát

Klub odložených žen (1996) 

Příjemná, klidná komedie s lidovými herečkami. Ženy se pomstily svým mužům, tak to má být.

plakát

Past (1999) 

Akční a přesto pohodový film. Některé závěrečné scénky krapet přehnané, ale to si myslím, že není potřeba řešit. Skvělá podívaná.

plakát

Holiday (1938) 

Dokonale zpracovaný film se zářícím Grantem a Katharine Hepburn, která mně svým výkonem naprosto okouzlila. Přirozenost obou herců nezná mezí a to zde jen potvrzuje.

plakát

Jana Eyrová (2011) 

Hezké zpracování, sympatická hlavní hrdinka a mrzutý Rochester, jak ho všichni známe. Přestože je film skvěle zpracovaný a záživný, nic se nevyrovná Jane Eyrové z 06.

plakát

Následky lásky (2004) 

Bez chvilkových emočních záblesků a pár záživných chvilek, zbytečně nevýrazný film.

plakát

Zoufalé manželky (2004) (seriál) 

Sladké předměstí plné na první pohled dobrých přátel a sousedských vztahů, ale každý soused má své tajemství. Nevím, proč jsem sledování seriálu tak dlouho odkládala, když mně to tak strašně baví. Inteligentní a hlavně přehnaně elegantní dáma Bree, bývalá modelka Gaby s dvěma dětmi, starostlivá a nešikovná Susan a Lynette, která má vždy náhradní plán. Opravdu famózní seriál.

plakát

Milenec (1992) 

Začátek filmu byl slibný, až jsem si říkala, jak jsem se tomuto filmu mohla vyhýbat tak dlouho. Postupem času začal děj převyšovat emoce a vedlejší postavy mně prostě nebavily. Celý film bych nemohla označit za nezajímavý, ale za zbytečný určitě ano, nemluvě o zakončení.

plakát

Osudová láska Jany Eyrové (2006) (seriál) 

Naprosto božský seriál, který se nemůže rovnat s žádným jiným zfilmováním této romance. Dvojice Wilson a Stephens k sobě navzdory rozdílným povahám absolutně sedí a celkové prostředí je fascinující.

plakát

Kameňák 4 (2013) odpad!

Pochopím hodně věcí. Jsem tolerantní člověk jak v životě, tak i u hodnocení a sledování filmů. Tady nastal menší problém a to ten, že čtvrté díl kameňáku je možná náš nejhorší film, tedy ze všech, které jsem viděla. Trošku sice poklesl, ale né natolik, aby natočil takovouhle hovadinu. On věděl, proč si Kameňák 4 nenapsat na své triko. Vydra a Morávková, snad největší zklamání. Jediný kdo mně ve filmu bavil byl Laufer, který si i přes všechno špatné zachoval svou pravou tvář Lea. Od filmu jsem sice neočekávala nic, radši, ale stejně mně zklamal. Otřes.

plakát

Lenssen & spol. (2003) (seriál) 

Seriál, na který jsem vždy jako malá spěchala domů ze školy, abych nepropásla ani jeden díl. Nemůžu tomu dát odpad. Lenssen na konci epizody vždy přiběhne a vše zachrání. Pohádka, která mně vždy bavila.