Kurs sebeovládání (2003)

Nemůžu si pomoct, já ten film prostě žeru! Hvězdičku dolů dávám kvůli trošku hluchému místu někde uprostřed filmu.

Popelka (1969) (TV film)

Tuhle verzi Popelky mám snad nejraději.. Nádherná pohádka.. :)

Ženy (2008)

Nuda. Jedna hvězdička přísluší Meg Ryan a druhá Evě Mendes. A Annette Bening se mi zdá v tomhle filmu jako naprosto nesnesitelná bytost.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Nemůžu mu přijít na jméno a většina triků se mi zdá hodně průhledná. Myslím si, že existují mnohem nadanější iluzionisté.

Na sv. Valentýna (2010)

Hodně slabý odvar z Lásky nebeské. I když tento film oficiálně hlavního hrdinu nemá, celou dobu mi připadalo, že se vše točí kolem katastrofického Ashtona Kutchera. Také dvojice Swift-Lautner se mi zdá podivně zbytečná. Ale některé linie se mi zdály dobré a dost nečekané ("situace kolem Danea"). Jinak celkem příjemná oddychovka.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Plno lidí hodnotí pana Pohlreicha pouze podle toho, že užívá nadmíru sprostou mluvu, ale já v něm vidím talentovaného člověka, velmi chytrého a vtipného. Rozumí tomu co dělá a dle mě to dělá skutečně dobře a proto si může dovolit takový luxus, jako ostře kritizovat ostatní. Myslím, že srovnávat ho s "mistrem" Babicou je zde nejvýš nemístné.

Kopačky (2008)

Film, který především evokuje to, že rozchodem se nutně neboří celý svět. 8/10 :)

Upírův pomocník (2009)

Pro ty, jež četli knižní předlohu, je to neuvěřitelné zklamání. Z původní podoby ságy o Darrenovi Shanovi to má společné jen jména představitelů a rozhodně nelze přehlédnout, jak si tvůrci filmu naházeli klacky pod nohy velkými trhlinami v ději. Jako například, že se pan O.Sudd zajímá o knihy. Pokud by se natáčely další díly (díky Bohu, že snad nebudou), bylo by ukončení velmi chabé a především překroucené, protože hlavní podstatou zakončení téhle ságy je, že se pan Sudd vždy knihám vyhýbal a nezajímaly ho. Postavu Darrena jsem si sice představovala jinak, ale Massoglia mi tam nakonec i sedl, stejně jako Hutcherson v úloze Steva. 2/10.

Past na rodiče (1998)

Zajímavý a svižný příběh, ze scénáře jde cítit úžasný cit pro humor hodící se do správného rodinného filmu, nejlepší (dvoj)role Lindsay Lohan. Jsem mile překvapena.