Navždy spolu (2012)

Šla jsem do toho s obavou, že půjde o přeslazené žužu, s neustále polonahým Tatumem (jehož odhalenost v snad každém jeho filmu mě už doslova irituje). Ano, Tatumovo odhalené tělo opět vykouklo na svět, ale svou roli zahrál natolik dobře a já s ním během filmu natolik cítila, že jsem na jakékoliv předsudky proti filmům s ním úplně zapomněla a vnořila se plně do děje. Rachel nezklamala. Co už, mohu jen pochválit a doporučit!

Kolotoč (1996) (pořad) odpad!

Ubohost sama.

Přízrak univerzity (2001)

Tenhle béčkový horor mě příjemně překvapil ušlechtilým motivem vraha, naproti hororům, kde vrah zabíjí kvůli tomu, že mu kdysi v dětství jeho úhlavní nepřátelé omylem zabili psa. Průběh je celkem v pohodě, a musím přiznat, že při prvním zhlédnutí jsem netušila, kdo může být oním masovým vrahem. Ten mladý policajt mě ovšem bavil celý film, šílené přehrávání a neuvěřitelně hloupé kecy. Hlavní postava vypadá na 35 a tak by se hodila do jiného prostředí, než na vysokou školu. Nejsympatičtěji na mě působí Patxi Freytez (Štika), jehož poznatky mají sem tam opravdu hloubku. 4/10.

Dva lidi v ZOO (1989)

Dávám 1* pro zvířata, jejichž pobyt před kamerou mě zaujal mnohem více, než herecké výkony. Celkově to je spíše kulisový film pro hrající si děti předškolního věku.

Válka nevěst (2009)

Ženská soutěživost je všudypřítomná, a Válka nevěst je ukázkou, i když velmi smutnou, že největší soutěživost právě vzniká v jinak idylickém "nejkamarádském" vztahu. Líbí se mi role Liv i Emmy, ovšem vedlejší role jsou až příliš odfláknuté, což je poměrně škoda. Také děj je nehezky předvídatelný a chybí nějaká větší zápletka. 6/10 - průměrná oddychovka.

Pařba ve Vegas (2009)

Film je sympatický v tom, že každý zná takové to strašně nepříjemné ráno po tahu, který si absolutně nepamatujete, je vám mdlo při pomyšlení na poslední drink co si pamatujete, bolí vás hlava a celkově se vám chce umřít, když si uvědomíte, že celý den strávíte v posteli s kamarádem kyblíčkem u hlavy. Posmála jsem se a některé situace mi přišly dokonalé. Role jsou skvěle zahrány, ovšem role Stua - perfektní. U mě je tedy 5* zcela zasloužených. :)

Iron Man 3 (2013)

Na třetí díl jsem se těšila od začátku roku, a když jsem včera na něj konečně šla do kina, měla jsem v sobě malé množství pochybnosti, jestli se se svým nenadálým natěšením nezklamu. Tenhle film mě ale uchvátil na první zhlédnutí! Podobnost s Dark knight rises tam určitě je, ale myslím, že není za co kritizovat. Dokonalé triky. Perfektní humor. Fantasticky zahrané postavy.

Šmejdi (2013)

Neřekla bych, že důchodci jsou tak strašně bezmocní, vdyť téměř každý den jsou média zaplněna článkama o tom, jak tyto "společnosti" důchodce okrádají, a stejně tam jedou. Po shlédnutí tohoto dokumentu mi samozřejmě bylo na zvracení z lidí, kteří se neštítí okrádat a ještě se u toho tvářit jako nejpilnější absolventi Harvardu. Ryzí realita, kterou paní Dymáková ukázala v celé své "kráse".

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Příšerní a tupoučcí interpreti, porota na hovno a sem tam až perverzní kecy Trávníčka, který už sám o sobě působí neobyčejně oplzle. Tak si pamatuji tenhle pořad, na který když si vzpomenu, tak se projeví mé latentní sebedestruktivní sklony. Hnus, hnus, hnus!

2Bobule (2009)

Svižnost a vtip prvního dílu se vypařila a zůstala unavenost a trapnost celého příběhu. Přízrak mrtvého dědy, nájemný vrah najmutý "gangsterem" a podivné chování obou hlavních protagonistů je jen pár bodů z mnoha, které mě na filmu nejvíce zklamaly.