• Pohádka

Vražedné myšlenky (1991)

Opět jsem narazila na film, který má nižší hodnocení, než si podle mého názoru zaslouží. V napětí jsem byla udržována od začátku až do konce. Herecké obsazení v čele s Demi Moore podávalo vynikající výkon. Takže já dávám tři a půl hvězdy.

Cesta do středu Země (2008)

Za mě je tento film jen průměr, takže dvě a 1/2 hvězdy neboli 50%.

Na tuhle nemám (2010)

Začátek byl šílený, už jsem se chystala přepnout na jiný program. Nakonec jsem u filmu zůstala a zjistila, že ta bláznivá podívaná pár vtipných momentů kupodivu měla. Takže za mě 40%

12 podmínek k dědictví (2006)

Tenhle film hodnotím spíše průměrně. Pan Fuller sice dělal co mohl, ale celý je to dost utahaný s nezáživnými chvilkami. A ta malá holka Abigail Breslin ta mě s tou její morálkou dost štvala. 50%

Fantom Morrisvillu (1966)

U parodie by se měl člověk smát. Nesmála jsem se. Připadalo mi to zdlouhavé a místy spíš trapné než veselé.

Vyletět z hnízda (2008)

Jéje to bylo divný. Fakt pošahaná rodinka s hereckým obsazením táhnoucím celý film mírně nad průměr 60%

La La Land (2016)

Vážně nechápu, za co tolik Oskarů. Je to muzikál, který jsem chtěla vidět a jsem ráda, že jsem ho viděla. Hluboký dojem ve mě ale nezanechal. Ke konci jsem už jenom sledovala čas, kdy to skončí a určitě nebudu mít potřebu ho vidět po druhé. Takže já film hodnotím spíš jako průměrný.

Loupež ve velkém stylu (2017)

Nikdy bych nevěřila, že mě takový film dostane. Nechápu, že v USA to má jen průměrné hodnocení. V tom filmu je tolik hloubky. Staří lidé by se měli ctít a neměli by se využívat napříč kontinenty, napříč státy. A toto poselství jsem já ve filmu našla. Navíc je film udělaný vtipně a s výbornými herci. Bavila jsem se od začátku až do konce a na konci filmu byla dojatá.

To je moje dítě (2013) (TV film)

Tento film má hodně mizerné hodnocení, ale to je škoda. Jasně téma již v televizi v jiných verzích bylo, děj byl předvídatelný a konec bych jednoznačně zkrátila a film ukončila už na železničním mostě. Nemám ráda ty závěrečný sentimentální konce, jak se všichni mají rádi a jak bude všechno úžasný. Ale jinak mě to bavilo.