Ať vejde ten pravý (2010)

Je to takový hrozivější twilight,akorát bez té příliš omáčky.Hlavní hrdinové jsou mi působivější než v oroginále.

Hrůza v Connecticutu (2009)

No moc nechápu, proč je tak podhodnocenej.já se opravdu bála(děsně) a to jsem takových duchařských už shlédla.Kluk trpí rakovinou,přestěhujou se do strašidelného domu,má halucinace námět zdá se být pořád opakující,ale tady za to stojí.Překvapení na konci,jako třešnička na dortu.

La cara oculta (2011)

Takže filmek pěkný,horor to není ani trošku.Za chyby se platí nebo-li dvakrát měř jedno řež.Hlavní hrdina mi není sympatický ani trochu a jeho kámoš/ka se na nahé záběry moc nehodí.I když proti gustu.....

Kletba z temnot (2012)

No moc jsem tomu nedávala,trailer mě nadchnul(i když to i i Sinister,a mé zklamání bylo veliké) a nezklamal.Film má hustou atmosféru a ta se dnes hledá jako jehla v kupce sena.A já prostě mám posedlé lidi ráda.Radši něco děsivého než nějaké bezhlavé krváky.Chtěla jsem dát i 5* ale za konec dávám jednu dolů .

Atlas mraků (2012)

Nechala jsem své hodnocení pár dní uležet nechtěla jsem tu psát s horkou hlavou,Ze začátku jsem byla trošku dezorientovaná,ale tvůrci mě nenechali se v tom ztratit úplně a dál mě vedli ke zdárným koncům?? ,,Jeden už uvěřil´´

P.S. Miluji Tě (2007)

Pěkný doják,oceňuji nápad nebyl tak ,,všední´´.Oko nezůstalo suché,já to prostě neumím :-).Hillary Swank moc nemusím,ale tady se dala snést

Nic nás nerozdělí (2012)

Věděla jsem do čeho jdu ,po shlédnutí traileru jsem byla připravená na silný příběh,ale že mě to dostalo až tak.Chvílemi jsem si musela dát pauzu abych se mohl aspoň nadechnout.Opravdu silný film.a vůbec si nedokážu představit jak se mohli všichni ti lidé cítit.Hrůza zfilmované pěkně zblízka.I když z pohledu jedné ,,šťastné rodiny´´.Skělý záběr vynoření z vody,tsunami

Sinister (2012)

Tak tedy přišlo zklamání,myslela jsem že to bude fakt něco.Neříkám že to bylo špatný ale čekala jsem že se fakt p.... strachy,ale nic z toho.Musím uznat že atmosféra byla celkem hutná,podržená skvělým zvukem i kamerou,ale prostě to na mě nějak nefungovala.

Nespoutaný Django (2012)

Hm,nevím kde začít,já na westerny moc nejsem i když se jich pár objevilo které mě upoutaly,ale tento mě nadchl.Mám Tarantina ráda,jeho osobitý styl nestyl,a to že se tam objevil jako herec(zajímalo by mě kolik lidí si toho všimlo) bylo prostě jeho ,,gesto´´.Christoph Waltz byl jedinečný,a Leonardu jsem žrala každé slovo.opravdu mě překvapilo,když film skončil a já zjistila kolik času uběhlo,tleskám a klaním se.