Láska nebeská (2003)

Smála jsem se ze slzami v očích,brečela jsem s úsměvem na rtu.skvělé

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Mají to fakt zmáklé,a mohli by mě navštívit

Méďa (2012)

Když vytěsním s hlavy už jen ten nápad že ,se jedná o kamarádství dospělého chlapa s plyšákem jde o celkem povedenou úletlou komedii.Některé výrazy až přespříliš vulgární.

36. komnata Shaolinu (1978)

ehm ehm,můj film který mám na originál vhs,dabing děsný ale jinak nedám na tento klenot kung-fu dopustit.

Cosmopolis (2012)

Dle mého film neohodnocen jak by si zasloužil.Plyne tak jednotvárně a přitom rozpoluplně.nic se neděje a vlastně se děje toho tolik že se to nedá najednou pobrat.Vrcholný konečný rozhovor, není co dodat.

Kytice (2000)

Kytici miluji,dala bych i pět,ale mám problém s tím že moje představy se neslučují s těmi filmovými.Je to pěkně zpracováno a některé herecké výkony jsou více než přesvědčivé(Karel Roden,Jiří Schmitzer),ponurou náladu filmu podtrhuje skvěla hudba.Ale prostě moje vize např.polednice či jiných postav nebo příběhu byla při shlédnutí filmu zklamána.I tak ovšem patří F.A Brabci poklona

Seznamte se, Joe Black (1998)

Tento film můžu vždy,kdykoliv a kdekoliv.Nádherná Claire Forlani,úžasný Anthony Hopkins a kdyby si pro mě měla přijít smrt tak jedině s Bradem Pittem.Atmosféra je po celou dobu taková zvláštní podpořená skvělou muzikou.

Nedotknutelní (2011)

Pro mě nezapomenutelný zážitek opravdu.Nenudila jsem se ani trochu a nestydím se dát plný počet určitě se k němu budu vracet.Omar Sy je nezapomenutelný a jeho tanec musí rozpohybovat i kámen :-)