• Rodinný

Něha (2009)

Ten chlap byl psycho. Ta dívka byla ještě větší psycho a celkově film stojí za prd. Velká nuda a nezachrání to ani Russell Crowe ve vedlejší roli s knírkem. Slabota.

Závrať (2009)

Výlet přátel do chorvatských hor na výšlap se během pár okamžiků mění v boj o svůj život.

Ninja (2009)

Casey, jako sirotek se v japonsku učí Ninjutsu. Vydává se s doprovodem do New Yorku, aby zde chránil vzácnou truhlu. Další film, kde nešetřili s krví :-)

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

První den v práci a zrovna být ve špatný čas na špatném místě. Novému bachaři jde o holý život a tak mu při vzpouře nezbývá nic jiného než se vydávat za jednoho z vězňů. ... Příjemné překvapení a doporučuji.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Mno viděl jsem lepší pohádky. Šišlající čert v podání Mádla se mi taky moc nelíbil.

Král zlodějů (1992)

Už od té scénky jak se podepisoval na plátno, jsem si říkal to bude ale kr....a !. Od turnaje šampionů se dalo na to koukat. 60 %

V temnotě (2008)

Pěkný horůrek. Snad amici ho nebudou přetáčet, jako to bylo s REC.

Velký Buck Howard (2008)

Mentalista Buck Howard je schopný udělat skoro vše pro obnovení své zašlé slávy. jako turné manager si zde zahrál Colin Hanks. Samotná postava Bucka Howarda mi byla protivná.

Škola života (2009)

Film o dospívající dívce, která má nakročeno na Oxford a je schopná vše zahodit, kvůli lásce ke staršímu muži. Když zjistí, že udělala chybu je vše skoro ztracené.