• Rodinný

Nebezpečná rychlost (2008)

Cesta autobusem na vánoční svátky se změní v peklo, když na autobus zautočí motorkářský gang. Slušné akční béčko. Je s podivem, že se v americe najde ještě takových míst, kde není mobilní signál. :D

Muži, co zírají na kozy (2009)

Co toto jako bylo ?? Tohle rozhodně není film, na který bych se podíval znovu. Nudu střídala ještě větší nuda. komedie ?? kdepak, jediné čemu jsem se zasmál, byl snad jen úder Din mak. :D .

Repo Men (2010)

Hodně netradiční a originální vymáhání a nebo splácení půjček. Remy je vymahač, ale jeho ženě se to nelíbí a tak mu dá na vybranou. on si vybírá práci a ona od něj odchází. Sám se po čase dostává na druhou stranu po jedné nehodě a začíná boj o život. 70%

Na tuhle nemám (2010)

Klasická americká romance, kde ona je kráska a on looser největšího kalibru. V normálním životě by o něj ani pohledem nezavadila, ale v americe a ve filmu je možné vše.

Iron Man 2 (2010)

O jednu hvězdičku slabší jak první film, příště by to chtělo více humoru, více akce a méně toho kecání.

Můj milý, můj drahý (2009)

Hodnocení tady je dost přehnané. Tohle, že byla komedie ?? ani jednou jsem se nazasmál a dost se nudil.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

V Gruzii se koná turnaj nelegálních vězeňských zápasů. Jen vítěz získává svobodu. Ostatní ...

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Průměrná americká mlátička z ruské věznice, kde za nastražené drogy, je uvězněn americký bojovník nikdy neporažen, aby se zde utkal proti místnímu šampionovy a vybojoval si tak svobodu.