• Krátkometrážní

Lidská stonožka 2 (2011)

Myslím, že podobně jako třeba Srbski film (bo jak se to jmenovalo) se i tento snímek dočká jakéhokoli hodnocení od odpadu po plnou palbu a jedni ho budou milovat, druzí nenávidět. Já osobně jsem právě zjistil, že filmy, které se snaží za každou cenu šokovat a být jen a pouze zvrácené a nechutné, mě neděsí, neznechucují a ani nešokují...pouze neskonale nudí a totálně otravujou...

Livide (2011)

Dokonalost. Tento film se rozhodně umístí v mé hororové Top 20 možná i desítce. Prvních cca 50 minut je naprosto fantastických a atmosféra houstne čím dál víc a vydržet to až do konce tak je to snad jeden ze tří nejlepších hororů co jsem kdy viděl. Bohužel od scény kdy se naši zlodějíčci snaží uprchnout z domu oknem v bábině ložnici se to přepne do jiného módu a nedokáže to už tak krásně děsit. Ale i tak paráda upřímně vůbec nevím k čemu tento film přirovnat protože podobný jsem ještě neviděl. Smíchání duchařiny, vyvražďovaky, fantasmagorie a nevím čeho všeho ještě. Hlavní hrdinka je velmi sympatická a záporné postavy také hrály dost dobře. Z té babizny jde vážně strach a co se týče dobrých scén, které člověku uvíznou v paměti tak je jich spousta a vyzdvihnout jen jednu prostě nejde. Pro mě HOROR ROKU

Město vlků (2011)

Znáte takovou tu šablonu, kdy hlavní hrdina touží po krásné dívce, která ale místo něj chodí s totálním blbcem a vy držíte palce hrdinovi, aby svou vysněnou získal a přebral jí tomu blbounovi? Tak tady to nečekejte. Hrdina Kyle je totiž hysterická ubulená atrapa chlapa a celou dobu člověka přímo nutí fandit Robovi, který jako jedinej z naší čtveřice nemyslí kolenem a dokáže i vlkovi řiť nakopat. Jeho vyvolená Jess ale stejně začne pokukovat po Kyleovi a chudák Rob je nádherná ukázka toho, jak dopadne klučina, co chce chránit svou dívku, která už myslí na ubulence. Do toho tam běhají vlci sem a tam a zase sem a zase tam...Dělá jim problém lidi dohonit, zardousit, vyčenichat, napadnout...prostě jdou tak trochu za tupé plemeno. A já sám nevím proč mi ten film nevadil :-D Za sebe 3* a Vám radím - Nekoukejte na to, jsem si skoro jistý, že budu opravdu vyjímka.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Tak tenhle čtyřlístek by strčil do kapsy i Fifinku a spol. No seznamte se s nima : Tomík který musí pořád po něčem lézt a když to nejsou hory bez jištění tak aspoň mrakodrap no Spíďa by tiše záviděl. Simon a jeho fajn udělátka který fungujou skvěle pokud je nepoužívá zrovna on. Fešná Paula prahnoucí zcela právem po osobní vendetě a samozřejmě....chvilka napětí...frajer Jeremy který Tomíkovi ukáže že s ním v pohodě dovede držet krok a občas ho i předejít. V tomto filmu se pořád něco děje akce střídá akci a ano pochopili jste je to opravdu zábava akorát mi chyběl mr. Rhames ale nu což i tak to byla bomba. A pamatujte si děcka že everything is possible.

Nepřítomnost (2011)

Tricia má peška - před 7 lety jí zmizel manžel. Teď když má být prohlášen za mrtvolku přijíždí jako morální podpora její ségra Callie (v obličeji milá ale ten zadek). Hmm...Když už se rejža rozhodne, že Callie bude osoba co každý den běhá tak by neměl do role obsadit ženu co má zadek jak valach. Možná si říkáte co to řeším, ale mně to opravdu celej film vrtalo hlavou jak může mít takové kladélko když sportuje. Tím dávám ale celkem jasně najevo že mě film moc nezaujal když jsem místo toho kam všichni mizí řešil ten obrovskej zadek. Asi ho měla po ségře, ale ta jako těhule na něj měla právo. No nic jdeme dál. Pokud máte dobrou představivost tak zavřete očka a představujte si co hrozného by tak mohlo ty lidi do toho tunelu unášet. Proč si to máte představovat? Protože je to tak moc děsivé COSI , že to radši neukážou (ale měl by to být brouk či co). PS : Opravdu nic nemám proti lidem při těle ale ten brouk se prostě musel strhnout když je táhnul do toho tunelu...Jen tak na okraj...

Never Ever Open It (2011)

Atmosféra dobrá, zvuky a hudba znepokojivé, strašák povedenej...ale tentokrát mi to přišlo zbytečně natahované. Každopádně stále pěkná práce.

Noc žraloka 3D (2011)

Škoda, že to nebyl Den žraloka, to bychom možná i něco viděli...máme tu tmu, ještě větší tmu a totální tmu. Jo na začátku filmu je světlo a krásný den, abychom mohli koukat na holky v plavkách a bez plavek to je paráda co? Možná pro někoho jo, ale já chtěl horor se žralokama a ne plážovou seznamku, takže když za celej film se mi líbí jedna jediná scéna, kdy si žralok krásně sežere jednoho dacana (všichni ví co myslím, nic jiného tam stejně nebylo k vidění) tak to už o něčem svědčí. Kdyby se ten film alespoň nebral tak vážně, klidně bych hvězdu přidal, ale tady mám pocit, že tvůrci si fakt myslej, že je to hustý...no a ten černoch na lovu žraloka s oštěpem...ach bože to jako fakt? Ale zas ať je jak je, když bylo pár vteřin žraloka vidět, tak vypadal dobře a to mě štve nejvíc mohlo to totiž být fajn.

Noční incident (2011)

No já byl spokojenej jéje to bylo vončo...Hlavní hrdinové jsou rockové nehvězdy kteří se snaží být rockové hvězdy. Kromě koncertů které moc nesypou si přivydělávaj prací vskutku zábavnou...vařit ve cvokhausu plnym násilníků na to musíte mít jak říká Habera ty pravé rockové gule. No když vypadne proud a místní pacoši vyplivnou léky na uklidnění a rozhodnou se kuchtíky a spol nasekat do zítřejšího guláše tak našim hrdinům začínají krušné chvilky. Atmosféra je super násilné scény jsou fajn máme zde ukousnutý frňák, kuchtíka uvařeného na vlastním sporáku, maníka co mu nestačí si okusovat nehty a místo toho začal s prstama (což je krátkodobá zábava páč narozdíl od nehtů prsty nedorůstaj) a mnoho dalšího. Šílenci jsou správně šílení rockerští kuchtíci dobře vyděšení a nahánění po temném blázinci je fajn. Doporučuje devět psychoušů z deseti

Obřad (2011)

Obřad je horor, kterej se mi hodnotil fakt špatně, protože na jednu stranu je to vše správně jak to má být, prostě solidní řemeslo, ale na druhou stranu mi tam chybí něco navíc, co by mě posadilo do židle s mrazením v zádech a hubou u kolen. A to je to co dělá suprčupr horor hororem. Obřad to alespoň pro mě nemá a i když několik scén vypadalo velmi nadějně, tak nakonec zůstává pocit nenaplněného potenciálu, protože právě vymítací scény jsou dle mého docela nemastné neslané a tím podrážej nohy, dobrýmu příběhu a podkopávaj i vše okolo. ALE...hudba super, pár těch scén bylo fajn, herecké výkony dobrý a dle všeho podle skutečné události...tak okej nebudu zlej a o jednu nadhodnotím.

Odporná hra (2011)

Probrat se v baráku s osmi dalšíma osůbkama a zjistit, že pokud si vzájemně neublížíte (aby vaše mozečky mohly vesele kapat tekutinu do nádobky co vám záhadně vyrostla za krkem) tak se nedostanete ven živí to asi člověku zkazí večer. Našim hrdinům to taky večer pravdu pokazí, každopádně v duchu hesla "RADŠI ZMRZAČENEJ NEŽ TUHEJ" se dají všichni do díla. Poctivě se střídají a diváka čeká třebas trhání nehtů, žehlení břicha, opařování se, mydlení do sebe kladivem či hasákem, vymlacování zubů atd atd...Překvapivě každej radši mučí než by byl mučenej a tak se tomu na kom je řada většinou moc nechce. Osobně jsem se modlil ať tu japonku, kterou jsem začal ze srdce nenávidět, prostě spoutaj a mučej za všechny. Jestli jsem se dočkal neprozradím, ale přál jsem si to fakt hodně. Kdo je jakej člověk to divák zjistí a určitě si každej najde oblíbence. Chtěl jsem horor u kterého se odreaguji a užiji si násilí a to jsem dostal. PS : Chválím konec, dluhy se mají splácet.