• Krátkometrážní

Wrestlemaniac (2006)

Když jeli hlavní hrdinové tohoto snímku točit péčko tak si neměli vybrat jako lokaci město duchů, ke kterýmu se pojí legenda, že tam bloudí sám samotinkej wrestlerskej kolohnát, nebo teda lucha libre, co místo masek soupeřů sundává rovnou celou držku nevinné oběti, co navíc wrestling neumí, a pak jí plácne na zeď ve svém psychopokojíku. Zní to děsivě co? Ale film se žene na vlně napůl komedie takže to tak moc bu bu bu není, herci jsou ale docela snesitelní, herečky na pohled jsou pro většinu chlapů snesitelné až až a příjemně to utíká. Pokud chcete v řadě killerů poznat nového magora a jeho pokojík tak směle do toho a pokud ne tak tam pánové libující si v silikonu uvidí jiné přednosti. Za mě tři pecky.

Zahradník (2006)

Interaktivní plevel, éééé pardon, film, kde ať si vyberete, co si vyberete stejně to bude nuda a dopadne to vlastně úplně stejně. Jedinej člověk, kterému můžete zachránit život je jeden ze dvou dacanů, kterého na začátku filmu škrtnete, že s Váma prostě na výlet nepojede. Vše ostatní neovlivníte a jen uvidíte jinou verzi nudného "masakru" . Zahradník sám o sobě kdyby pěstoval řepu, nebo sázel tulipány, tak by udělal lépe a možná by to i více bavilo než tohle veledílo pana Bystroně, který moc bystrosti v žánru hororu asi nepobral. Doporučuje jeden zahradník z deseti.

13: hra smrti (2006)

Ten oběd bych si odpustil a kolik trampot způsobí pověšení šńůry to by člověka taky nenapadlo. To chce pak vzít katanu a z pejska vaší milé udělat psushi, sníst mouchu a vůbec hrát tuhle bezva hru do té doby než Vám v palici křápne úplně. Krásná ukázka jak po malých krocích a díky velké vidině peněz je člověk, který začal den jako obyčejný průměrný nevýrazný občan, večer člověkem který Vás s klidem sejme během pěti vteřin zaváhání. Když jsem na ten film narazil tehdy v trafice nečekal jsem skoro nic...a ono ejhle milé překvápko.

Aloha Scooby-Doo! (2005)

Wiki Tiki brouzdá vlny na prkně a prudí se svojí bandou šeredů koho jen může. A určitě by z ostrova všechny vyprudil nebýt naší bandy, která mu to překazí. Tenhle díl mě nebavil tolik jako většina ostatních, ale pořád je to slušná porce zábavy a mít za zadkem Wiki Tikiho asi bych z ostrova pelášil taky. Kdo má Scoobyho rád bude spokojen a těch 70 minut uteče jako voda, které si tu užijete dost a dost.

Azumi 2 (2005)

Jiné než jednička? Asio. Méně dobré? Za mě rozhodně ne. Možná jsem viděl nějakou jinou, speciální, verzi než ostatní, ale já si teda rozhodně nemůžu stěžovat na nedostatek akce. Vždyť se to tam rubalo každou chvíli. Záporáci nebyli tak extrémní jako psychouš v bílém z jedničky, ale ten maník s půlmaskou, co tam házel s protivníky jak s panenkama byl více než solidní. Pavoukovec ušel a Čiaki byla rozhodně skvělá. Azumi opět krásná a smrtící, příběh mě bavil a některé scény jsou i emočně celkem silné např. Ginkaku a Azumi v lese ke konci filmu. Samotný konec se taky povedl a já si tak pokračování Azumi po všech stránkách užil.

BloodRayne (2005)

Většina lidí to tady haní, ale moji oblíbenci to známkovali celkem slušně, tak jsem se nechal zlákat a....DĚKUJU OBLÍBENCI !! Byla to absolutně pohodová upířina. Žádnej zázrak, ale pohodové krvavé béčko s prima hereckým obsazením a co naplat Kristanna Loken byla vždy sexy a film kde si dává přes hubu s Michelle Rodriguez no neberte to. Potěšil i pardál Michael Madsen a další známé tváře. Nenudilo to a těch cca 90 minut uteklo hezky rychle. Takže sečteno podtrženo prima upířina na večer.

Cesta upírů: Van Helsing vs. Dracula (2005) odpad!

Odpady dávám velmi nerad, ale tady opravdu není ani jedna jediná věc, která by film vytáhla alespoň na jednu hvězdičku. Otřesné po všech stránkách, nemá to hlavu, nemá to patu, nemá to vůbec nic kromě prvního místa v anketě nejhorší upírský film všech dob. A to je, vzhledem ke konkurenci ve formě snímku Vlado Narážeč , už co říct. Špatné filmy mám kolikrát rád, tvůrci je neberou vážně a často pobaví. Tohle je ale opravdu otřesný film, který mi ukázal, že 75 minut může trvat věčnost...

Cry_Wolf (2005)

Nevím jak vlk ale já u toho fakt málem brečel. Tak zoufale nudnej film drží nad vodou jediná věc...pořád čekáte že teď se stane něco velkého a že teď to přijde a TEĎ to bude mazec...a pak titulky konec a vy zjistíte že žádné teď už nebude a vy jste právě přišli o 87 minut života. Co uděláte? Dáte filmu slušné hodnocení a budete doufat že se na tu kravinu chytí i ostatní a také budou čekat na TEĎ. Jedna hvězda za to že film furt vypadá že se TEĎ rozjede a druhá za to že Vás totálně podělal jelikož se nerozjel a udělal z Vás trumpety.

Doom (2005)

V žádném případě se to nedá srovnávat s hrou veškerá podobnost s ní začíná a končí názvem filmu. Když jste tolerantní jako já a smíříte se s tím že film podle hry není podle hry (kromě chvilkové akce z pohledu první osoby) tak vás čeká pohodovej filmek kde parta drsňáků vedená kráčející Skálou jde zjistit co že se to vlastně stalo na jednom temném bu bu bu místě. The Rock je zde pro mě fakt super no co řeknete na člověka který přátelsky a starostlivě poplácá člena týmu aby ho nakonec vlastnoručně odbouchnul za to že nezabil ženy a děti a pak je jde zlikvidovat sám aby nepřišel o frčky...pro spoustu lidí magor pro mě jakožto fandu padouchů FRAJER :D takže když si na konci filmu Rock a Kája vyřizují účty byl jsem asi jedinej v kině na straně Rocka a statečně jsem ho povzbuzoval...jinak DOOM příšerky jsou v pohodě a likvidují jednoho člena týmu za druhým. Tým je také dobře složený někoho nesnášíte během cca 10 sekund druhému fandíte co více si přát? Příjemná oddychovka na večerní pokoukání

Experiment (2005)

Tak tohle byla doslova kravina. Zmutované lidožravé telata útočí !! Spaste se kdo můžeš !! Hlavně divák. Sice je tam docela hodně kečupu, ale film mě absolutně neděsil a těch 95 minut jsem akorát tak prozýval. Nedokážu si vzpomenout ani na jednu scénu a dělá mi problémy zapamatovat si kdo vůbec přežil. Prostě film co totálně vyšumí do ztracena a když se mě na to někdo za týden zeptá budu schopen říct jen : Experiment? Jo byla tam kráva nebo tele a to bylo zmutovaný a...a dál si to přesně nepamatuju. Dvě hvězdy za pěkně pochmurné prostředí, ale holt co z toho, když nic nefunguje jak má.