The Ashram (2018)

ale bože zas sa javíme ako šupáci? prečo zaradenie thriller? všetko iránske, pakistánske od výborného Majid Mahdiho je rovnako idiotsky zaradené. Kto je tak bezducho xenofóbne nabubralý, že si chce pozrieť hindu thriller? to je akoby ste si chceli pozrieť vianočný horor s čerty nejsou žerty. zujímavé, pomerne vysoko je film hodnotený trebárs v Dánsku, a inde v Európe , potom stojí za zamyslenie, akých balíkov negramotných a netolerantných naša spoločnosť produkuje.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

pozerať výlučne v 3d !, pretože aj keď ide o vrstvy a ich vrstvy a odbočky, a naviac podoba nimňajza škulavého mloka v eddie redmaynovi je brutálnou hovadinou, je to super podívaná. Johnndepova nepohoda v skutočnom živote sa odráža na nemastnom výkone, a prepána čo to má filmový svet so záplavou červenovlasých pehatých hercov a herečiek . , ale opäť , Rowlingová si ide vlastnou cestou a pobavenie to bolo originálne. .

Borgiové (2011) (seriál)

ak porovname listy a zapisky obrovksej masy strednej aj aristokratickej vrstvy tych cias v Taliansku, tak je uplne jasne, ze scenaristovi sibe alebo si vytvoril vlastny svet.dnes to robia takmer vsetci..mozno neurobil konkurz na hru o trony, co ja viem, ale viem, ze svet takto vtedy nemyslel. na vode postavene pribehy. keby neuvadzali skutocne mena , tak je to fuk, toto je cele historicky paskvil, na morbidne pobavenie akejsi stredovekej fantazy posluzi.

BlacKkKlansman (2018)

mne je jedno ako naložíte súčtom nekonečného množstva diferenciálov ..táto integrita kombinovaná s nešpecifikovanou kompatibilitou mala hovno spoločné s komédiou. Tož u nas na akademii tak učili. Netto a brutto je rozdiel. Bolo tam brutálne málo humoru a keďže kolonka krimi/drama/komedie prudko zavádza, nebola som správnym absorbérom tohto inak zjavne pútavého opisu ľudskej blbosti opakujúcej sa momentálne prudko aj na Slovensku

Sbohem Kryštůfku Robine (2017) odpad!

uff! tak toto je blázinec v hlave pablba scénaristu korunovaný podvrhom Macka Pu :-) Naprostá ťahavo depresívne natočená nudná hovadina.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

mno akých pár logických lapsusov? celá posádka je vyskladaná z podpriemerných nevyškolených chudákov ,ktorí sa chovajú akoby si vymenili IQ s hojdacím koníkom, nieto že sa spoločne školilli 5 mesiacov kdesi v izolácii. a čo sa školili ? na míle ďaleko od profesionality ... v hustle to , šlapalo aspoň v scenári robenom naozajstnými podvodníkmi dokonale a naozaj každý milimeter bol pripravený, tak, akoby to bola realita. dobre. od forenzného až po elitný tím filmári naozaj vykreslili idiotov z 20.storočia. + hodnota je , že španieli sú majstri telenoviel s výborne rozkreslenými závermi dielu, aby sa to ťahalo k ďalšej časti, tak si myslím,. a čo smrtonosnú pascu sme milovali a tiež bola vyskladaná na kontrastoch úplných hovadín. a po zhliadnutí 2.08 nasnímaný silový moment, kedy profesor inšpektorke šepne o tom, koľké stovky miliárd nekryté štátom sú tlačené a každoročne putujú do centrálnych bánk únie, len tak,aby bolo v obehu umelo pre vyvolených a systém. teoreticky tento tím lupičov ukázal že prakticky najväčšia kriminálna špina ekonomiky a samovražda systému moci peňazí sa už deje vo veľkom , Vyvolá určite zrútenie systému ako ďalej zadĺžené ľudstvo ? asi to odnesú číňania :-)

Avengers: Infinity War (2018)

tanos? nikdy. pako jak vyšitý. Taký malý kotlebovček . pomaly mu zatlieskajme, že sa hrá na boha a aby mohla jedna sliepka v kuríne dobre žiť, umučí tri ďalšie, a hneď má zopár prívržencov na svojej strane. Ľudia , ale sme tu zas vykreslení krásne. Naozaj vidno, akí sme fajn, dávame, aj keď o tom nevieme. Spoločne sa dostávame do katstrof, tak máme mať slobodnú možnosť to opraviť na lepšie. Výborne prestrihaná marwelovka, každý si strihol svojich 5 minút slávy. už sa tešíme ako sa to vyvŕbi, aby studio marwel mmohlo točiť ďalej , lebo polovica posádky je v prach :-)

Captain America: Občanská válka (2016)

zmetok a rozkradnutý scenár ako pre idiotov. Hrdinovia boli naozaj takí tupí aby sa kvôli banalite po x desaťročiach extrémnych mozgových operácií zmenili na rozmaznaných spratkov ? nie, nie, to si len bratia Rusoovci spomenuli, že raz sa ako bratia strašne bili a potom hneď spolu delili nanuk z mrazničky. tak prečo z toho všetkého nespraviť také Hry o tróny? Blbník ako vyšitý.

Manu a Matěj na cestě do Říma (2018) (seriál)

čo to je? vy mamlasi,bez fantázie, to je predsa dubák medzi prašivkami! už veľmi dávno som také svieže láskavo vtipné a vôňami ragú nasiaknuté varenie s ukážkami čistého Talianska nevidela . Láska Talianov k vareniu a jedeniu je rovnako prirodzená ako znalosti piva maníkov v Čechách :-) Matej aj Manu, skvostná kombinácia. Páni, v Amerike by ste boli to, čo je Gernaro Contaldo v Británii. Hviezdy.

Sherlock - Poslední případ (2017) (epizoda)

naa veď každému sadne niečo iné. Ale písať, o odpade? nemožné, aby sa prebendilo toľko miliónov poundov za túto jedinú celovečernú epizódku bez divokej karty, Vyšla. Je to kúsok na lavičke cez skazu z megapátosu, ale ukočírované tesne na hrane... ten RedAk, to je zrejme bývalý redaktor roľníckych novín a potrebuje mať jasne a nekompromisne nalinkovaných 50% akcie a streľby, teda presne 50,1 minúty, 20% akože sexu a aspoň 2 naháňačky autami + bitku v tmavých opustených skladoch.