Pašerák (2018)

Konečne som videl film ktorý má začiatok , zápletku a koniec bez akýchkoľvek ťažkých kokotin okolo toho.

Vládci chaosu (2018) odpad!

Keď čítam týchto bláznov na tejto stránke sa mi dá až plakať... Dosť som taktiež smutný z toho že typek čo režíroval Bathory "one rode to asa bay " bol schopný natočiť takúto propagandu ktorá nemá s BM nič spoločné čo sa týka pravdy. Všimneme si že vo filme sa neocitne žiadna skladba od pionierov BM (Mayhem, Burzum, Darkthrone). Zidaci vyjebany nemajú čo nakrúcať tak privolali YouTube kanál "Vice" aby im niečo "originál" poskytli. Nikdy som necítil taký hnev ako keď som sledoval tento film ..........

Tyrel (2018)

To robím aj ja... Napríklad keď sa chcem uvoľniť ale nemôžem pri návšteve tak si dam sklenicku abo dve a potom utekám z domu :D

Heavy Trip (2018)

"I put the black into black metal"

Back Roads (2018)

Pána Boha. Film o zneužívaných deťoch ktoré to zvládali každý inak. Malinká Jody bola zlata a som rád že jej sa nič neudialo.

Maria milostiplná (2004)

Tie zeny z latinskej Ameriky sú fakt nádherné , duševne aj fyzicky!

Yongseoneun eupda (2010)

Tieto kórejské krimi filmy mám veľmi rád . V každom jednom sa jedná o znásilnenie, odrezané končatiny a únosy . Taktiež v každom filme je jeden "komediant" policajt ktorý robí zo seba debila.. film sám o sebe mal toľko zapletok že som nestíhal.

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Ty kkt Luďka s jeho radami do zivota mi totalne pripomina mojho tatinka :D Cigáan sa zalubil do TS Majitelovi hospody nestoji lebo chce TS Tento serial je strasna kokotina :D