Todd and the Book of Pure Evil (2010) (seriál)

Hodně dobře ujetej seriál o střední škole kde řádí kniha zla. Už dlouho mě nevzal žádný seriál tak rychle. Je to vtipné, pro některé lidi to nekončí happy-endem :) a docela pěkný ženský. - Líbil se mi díl s Homunuculem nebo s lesbičkami. Doufám, že druhá série bude přinejmenším stejně tak dobrá.

Bill Bailey: Part Troll (2004) (pořad)

Tak bohužel. Shlédl jsem dnes dva stand-up výstupy. Dylan Moran mi sedl výborně, ale bohužel, Bill Bailey, ač ho mám vážně rád z Black Books mě zde se svým smyslem pro humor moc nevzal. Pár dobrých vtípků bylo, určitě, ale zdá se mi, že hodně spoléhá na to, že jeho grimasy mu pomůžou. Možná ano, u mě ne. A jeho hudební vkus resp. jeho hudební výstupy jsou pro mě až pobuřující :-)

Captain Scarlet (2005) (seriál)

Kéž by bylo více počítačově animovaných seriálů jako je tenhle nebo The Clone Wars.

Green Lantern: The Animated Series (2011) (seriál)

Příběh pilotního dvojdílu se mi celkem líbil, děj odsejpal pěkně. Po celé první (a zároveň poslední) sérii musím trochu přehodnotit. Začal jsem tento seriál sledovat proto, abych se dozvěděl více o Green Lantern universe. Ale jsem docela zmatený, protože některé věci jsou zde jinak než v předchozích animovaných filmech. Takže nevím co je kánon a co ne. Jinak poměrně zajímavý počin, ucházející CGI animace a humor. Společně v The Clone Wars to byla vlastně tento rok (2012-2013) jediná all-new space opera, která se vysílala, takže byla povinnost na to koukat. A neprohloupil jsem.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Jako fanoušek sci-fi i historie jsem byl velice překvapen tím, jak tento dokument spojuje obojí dohromady. Obával jsem se zde bude pouze von Däniken obhajovat svoje teorie, ale slova jeho odpůrců, kritiků, mě potěšila. Osobně si myslím, že sám pilotní film stojí samostatně za shlédnutí i když je případný divák k tomuto tématu kritický.

Špion (2011) (seriál)

Jak Tim k pistoli přišel (a zase málem ztratil) aneb dívejte se do kterých dveří vlastně lezete. Nový britský komediální seriál o Timovi, prodavači z elektra (takový Chuck), se kterým se rozvádí na prášcích závislá manželka, jeho syn ho pravděpodobně nesnáší a jeho kamarád je dement. -- Po pilotu jsem byl nadšený, doufám že si podobnou kvalitu udrží i dál. {update} Po první sezóně musí uznat, že je to dobrý seriál, a rád bych vidět jeho druhou sezónu.

Nydenion (2010)

Počítačové triky jsou celkem solidní, ale stále tady je vidět že je to amatérský, takový fan-film. Už jsem pár podobných viděl, a tenhle mě zrovna moc nevzal. Podle mého názoru celkem nuda. (Blu-ray k dispozoci u našich německých sousedů).

Správná volba (2008)

Obracel jsem oči v sloup témeř po celou dobu filmu, jak strašně trapné a předvídatelné to bylo. Naprosto nehorázný konec byl však dealbreaker. Nenávidím takové konce, a proto šla definitivně jedna hvězda dolů.

Breaking In (2011) (seriál)

Slušný sedmidílný komediální seriál s návykovou znělkou, humornými postavičkami a důstojným zakončením. Já osobně nechápu že se seriál neprosadil. Pravděpodobně je to tím, že jsou lidé již unaveni z obrovských dávek seriálů, a už je nesledují s takovým citem a zájmem.

Čas pomsty (1993)

Možná že akční scény nebyly špatné, ale film sám o sobě byl dost hloupý. Přestřelka v garážích mezi luxusními auty mi přišla docela dost směšná, bylo to jako by tam ty záporáky posílali rovnou na běžícím pásu, a jako by jich tam byla malá armáda. A samozřejmě, hlavní hrdina zabil úplně všechny. A navíc jsem zde nenašel ani jednu sympatickou postavu. A ještě něco. Nevím jak zní ten starý český jednohlasný rychlodabing, ale ten dabing co jsem viděl já byl asi stejně nekvalitní.