Cesta smrti (2010)

Už na začátku jsem byl z tohohle filmu otrávenej, ale říkal jsem si, že se to snad ještě rozjede. Ale ani moc ne. Pro mě naprosto příšerné hraní si s kamerou a úmyslné zamrzání obrazu na mě působilo strašně levně a zprotivilo mi film úplně celý. Drogový boss Dimitri byl celkem "sympatický" bad-guy, ostatní herci sympatičtí nebyli. Včera jsem viděl jiný film se Seagalem, Driven to Kill/Ruslan, a dal jsem 3*. Když to porovnám s tímhle, měl jsem dát raději 4*. Hodnocení 50% je pro tento film opravdu víc, než si zaslouží. U mě 40%. Bohužel. Doufám že další seagalovka bude lepší. Přeju mu to.

Lhář má čtyři tváře (2010)

Rozhodně jsem byl smutný, když film skončil. Tak rychle to uběhlo, že se mi nechtělo věřit, že to bylo 90 minut. Už se mi dlouhou dobu u filmu nestalo, abych všechny postavy a herce přijal tak rychle a tak snadno, obzvláště poté hlavní ženskou dvojku, která byla víc než milá, a rozhodně jsem jim celou dobu přál, aby jim TO vyšlo. 100%

Co se doma usmaží (1998)

Film o jedné degenerované rodince. Už na začátku, poté se vysvětlilo co se vlastně stalo mi z toho bylo celkem na nic. Ale dodíval jsem se. Jedna hvězdička za Drew, jinak bych dal zvlášť kvůli nepříjemnému Jakeu Buseymu odpad.

10 položek a méně (2006)

Morgan Freeman je skvělý herec, Paz Vega je krásná žena... Ale tady mi to bohužel nestačilo. Nudil jsem se. Dal bych i 3 hvězdičky (50%), ale potom co na konci řekl že už se nikdy neuvidí, se mi to znelíbilo.

Pekelnej závod (2007)

Jedná se o CGI animovaný film. O kvalitách CGI mluvit nechci, nebyli nejlepší, ale ani ne nejhorší. - Po celou dobu sledování filmu jsem měl pocit, že se dívám na Star Wars. Jednak už kvůli závodu vznášedel, ale také kvůli mimozemšťanům, kteří mi tak nějak připomínali emzáky z The Clone Wars (podobná animace). Jako celek ale film nebyl špatný, na jedno zkouknutí ale stačí. 50%

Čarodějův učeň (2010)

Pro mě dost nepříjemné překvapení. Čekal jsem víc. Cage mi připadal dobrý ve své roli, ale Jay Baruchel mi do tohohle filmu vůbec nesedl. Díky němu se mi celý film zdál hrozně nepřirozený. Slabé. 50%

Dítě na cestě (2008) (TV film)

V roce 2009 byl film v ČR vysílán na TV Barrandov pod názvem "Dítě na cestě".

Hypernauts (1996) (seriál)

Místy trochu infantilní, ale rozhodně ti, kteří mají rádi vesmírné sci-fi seriály (a ti kterým nevadili CGI triky v B5) by to měli vidět.

Mike a Molly (2010) (seriál)

Na to, že v tom má prsty Chuck Lorre, ten stejný člověk co má prsty v TBBT a TAAHM, mi tohle nějak úžasně vtipné nepřišlo.