Pojďte se mnou létat (2010) (seriál) odpad!

Když se člověk u komedie ani jednou nezasměje, a navíc se cítí trapně že na to vůbec kouká, tak je to dost špatné.- Dva hnusný ksichty, z nichž masky dělají ještě hnusnější postavy, vtipy bez vtipu a sem tam nějaká známá hvězda. Mě to ale nestačí.

Ochrana svědků (2008) (seriál)

Hodnotil bych za tři hvězdičky, kdyby v každém díle nebyla ta naprosto debilní linie se sestrou, matkou a přítelem hlavní postavy. Sestra i matka jsou neuvěřitelný imbecilní krávy, a přísahám bohu, že být to moje rodina, tak je vykopnu z domu. - Případy v tomhle seriálu by mi nevadily, ale to rodinné pozadí celému seriálu podle mě extrémně ublížilo. (Hodnocení po celé 1. sérii)

Rychlejší (2010)

Jak tady pročítám komentáře, tak někoho film zklamal protože se mu v trailerech zdál být úplně o něčem jiném. Tak jsem měl asi tentokrát štěstí, že jsem trailer neviděl, a proto nemůžu říct, že by mě film zklamal. Byl to průměrný akční film s The Rockem který mi nevadí ani v dětských komediích. Celou dobu jsem si myslel že je BBT klaďas, takže mě konec opravdu šokoval.

Epizody (2011) (seriál)

Po 5 epizodách to vzdávám. Matt LeBlanc mi nikdy nevadil, připadal mi takovej správně praštěnej, ale tenhle seriál nemůže podle mě zachránit ani on. Britsko-americká konfrontace sice mohla být zajímavá, ale tady jí využili jenom dost málo. Seriál staví jenom na tom, že diváka rozesmějí sprostá slova a vůbec vulgární chování. Mám dojem, že z toho už jsem tak nějak odrostl, a už mi to ani moc vtipný nepřipadá. Pokud někomu ano, OK, beru to, ale já už dál sledovat nebudu. 20%

Vyděděnci (2010) (seriál)

Pilot dost průměrný, chyběly mě zde záběry zničení vesmírné lodi. Herec Jamie Bamber i jeho postava zde mi je tak strašně nesympatická. A protože v pilotu měl velkou roli, odrazilo se to také na mém hodnocení. Po druhé epizodě, ks přišla nová překvapení však zvyšuji své hodnocení na 70%.

Na doraz (2010)

Trošku jsem váhal jak hodnotit, pač film se mi líbil, jelikož mám rád ten roadtrip typ filmů, ale na druhou stranu děsně nesnáším vlezlý lidi. Přesně tak nehorázně vlezlej mi přišel tenhle Ethan (Zach Galifianakis). Když ale vezmu ty klady, a to hlavně velice dobrého herce, jakým Downey jr. jistě je, pár dost dobrých vtipů (kafíčko, pistole v autě) a i akčnější scénu (krádež přívěsu a vozu v Mexiku), nádherné scenérie, dostávám se asi tak k 60%. A nakonec jako třešnička na dortu ještě scéna z TAAHM, který sleduju a nevzpomínám si že bych jí tam viděl, takže se pravděpodobně jedná o speciální scénu jen pro tento filmeček.

Kimssi pyoryugi (2009)

Komedie jen okrajově, jinak velice příjemné a milé drama, které však mělo ale strašně dlouhou stopáž. O něco bych to zkrátil, ale i přes tu délku jsem se nedozvěděl, co se hrdince před 3 lety stalo. Ale trocha tajemna taky neuškodí.

Drž hubu! (2003)

Jedna z nejlepších komedií vůbec. Než přišel tenhle film, naprosto jsem nesnášel Gérarda Depardieu, ale zde i mě přesvědčil. Nevím jak jinde, ale u mě a vůbec u lidí které znám se mnoho hlášek z tohohle filmu stalo legendárních: "Já jsem Kentán (Quentin) a jsem z Montarže" :-) nebo "Hovnoooooooo".

Yeongeo wanjeonjeongbok (2003)

Jak tady již bylo psáno, zamilovat si tuhle praštěnou státní úřednici není vůbec těžké. Dnes můj pátý jihokorejský film mě překvapil svým vtipem, a přidal i další překvapení, v podobě jakési parodie na videohru (tuším že se jmenovala Mortal Combat), kterou jsem hrál před mnoha lety. I když film měl poměrně dlouhou stopáž (přes 100 minut) uběhlo mi to pěkně protože zde je málo u čeho se nudit.

Průšviháři (2008)

Můj třetí jihokorejský film a film který s určitostí zlomil moje pochybnosti o asijské filmové tvorbě. U tohohle filmu se rozhodně nudit nebudete, protože pro nudu tam nezbývá místo. Nádherný příběh, příjmení herci (už se mi je povedlo dokonce i rozeznat- se jmény je to zatím horší) a výborná zábava.