Breaking In (2011) (seriál)

Slušný sedmidílný komediální seriál s návykovou znělkou, humornými postavičkami a důstojným zakončením. Já osobně nechápu že se seriál neprosadil. Pravděpodobně je to tím, že jsou lidé již unaveni z obrovských dávek seriálů, a už je nesledují s takovým citem a zájmem.

Čas pomsty (1993)

Možná že akční scény nebyly špatné, ale film sám o sobě byl dost hloupý. Přestřelka v garážích mezi luxusními auty mi přišla docela dost směšná, bylo to jako by tam ty záporáky posílali rovnou na běžícím pásu, a jako by jich tam byla malá armáda. A samozřejmě, hlavní hrdina zabil úplně všechny. A navíc jsem zde nenašel ani jednu sympatickou postavu. A ještě něco. Nevím jak zní ten starý český jednohlasný rychlodabing, ale ten dabing co jsem viděl já byl asi stejně nekvalitní.

Zjizvená tvář země (1996) (TV film)

Dokument Zjizvená tvář země se zabýval tehdejší situací v českých městech, zvláště těch těžce zasažených komunismem a postkomunistickým úpadkem například velkých továren. Sledovat ho tehdy, v době uvedení asi nebyl takový zážitek, jako ho sledovat po více než dekádě. - Když jsem si nyní (rok 2011) pustil ten dokument po nějakých 15 letech (viděl jsem ho teprve podruhé), byl jsem naprosto šokován tím, jak strašně vlastní město nepoznávám. Jak hrozně to tehdy tady vypadalo, a jak hodně moc se toho za 15 let změnilo. Podle mého vlastního názoru tento typ dokumentu rozhodně nabírá na hodnotě až s věkem a stává se neocenitelným zdrojem informací.

Enthiran (2010)

Někdo si splnil svůj sen, a vyrobil tento film. I když jsem v youtube ukázkách žasl nad záběry skládající se kobry a podobě, film samotný už mě tak moc nepotěšil. Za prvé je extrémně dlouhý a za druhé mi tady přišli hudební scény tak nějak zbytečné. Kdyby se film sestříhal na běžných 90 minut mohl z toho být zábavný film.

Druhá strana (2011) (TV film)

Tak strašně předvídatelný film jsem už dlouho neviděl. A těch strašných nelogičností co mě tak vytáčelo. Například ženská vytáhne z bahna dva chlapy, ale nedokáže odvalit celkem malý kámen. Joe Flanigan a dvě pěkný ženský bylo to jediný co mě přimělo dokoukat. Malonko to prostříhat a byl by z toho jeden středně dobrý díl SGA :)

Mikulášovy patálie (2009)

Díky za francouzské komedie. Většinou pobaví. Francouzi umí vybírat dobré, zábavné a takové správně praštěné herce, to se musí nechat. Valérie Lemercier i Sandrine Kiberlain jsou pořád sexy i přes jejich věk. A vidět po dlouhé době stařičkého Michela Galabru, starého známého Gerbera, bylo pohlazení po duši.

Jason X (2001)

Krásná komedie, kde si dvě postavy ze seriálu Andromeda vyměnili role. Jeden z mála "hororů" na který jsem se podíval, a který byl spíš úsměvný než strašidelný. Ale začátek se mi dost líbil to musím přiznat; nalezeni v hibernačních komorách v době kdy je Země neobyvatelná, vesmírná loď, nová planeta....

Halo Legends (2010)

Až na tu poslední kompletně CGI povídku která byla velice dobrá to byla strašná nuda. Jedna z nich, animovaná nějakou podivnou watercolor metodou byla naprosto nekoukatelná.

Nová vesmírná odyssea (2009)

Animace byla vskutku nádherná. Příběhy už byly slabší. V prvním z nich, té o teroristech jsem si dokonce povzdechl, proč nejsou tak pěkné triky v hraných filmech. Druhý příběh byl pro mě o dost slabší, vlastně dost nudný. 1. 60% - 2. 40%)