• Thriller

Němá tajemství (2023)

Vzala jsem zase jednou na milost český film a tentokrát jsem byla opravdu příjemně překvapena. Předvídatelné, ale hodně dobré.

Bestie (2022) odpad!

Tuhle sra*ku fakt natočil jinak téměř geniální Kormakur?? A někdo tady tomu dává i 5 hvězd?  Za co, probůh?? Mám pocit, že nastupující generace diváků jsou fakt čím dál vypatlanější,

Večírek (2021) odpad!

Ubohost! Nechápu, co přimělo český herecký výkvět účinkovat v téhle sračce.....

Nepřestávej dýchat (2022) (seriál)

První díl nalákal - ale to by nesměl být Netflix.  Obléknout se do vody, aby jí nebyla zima, převařovat nejčistší vodu na světě a banální otravné flashbacky - to si  tvůrci dělají prdel? Kdo a pro koho to točí - je snad nastupující generace úplně vypatlaná? Celkově konstatuji, že dobré nebo aspoň koukatelné filmy se už přestaly točit, to co se nyní na Netflixu a HBO nabízí jsou zoufalé multikultitranssračky. Jeden bod přiznám za krásnou přírodu.

Marco (2021) odpad!

Takhle zprznit skvělou knižní předlohu, to se povede jen totálním diletantům.

Kaštánek (2021) (seriál)

se vsadím, že se odteď  na kaštany budete dívat jiným pohledem :-)

Sweet Girl (2021) odpad!

to snad né!!! Netflix fakt bude točit takové sra*ky??? Už jen obsazení Momoy mě mělo varovat, chtěla jsem tomu dát šanci. Už NIKDY!!!!!

Morke (2005)

Jak mi tenhle skvělý film mohl tak dlouho unikat? Zvlášť, když Nikolaj Lie Kaas je můj oblíbenec.

Červená tečka (2021) odpad!

Fakt jsem se těšila, survivaly mám ráda a skandinávské filmy ještě víc. Ale tohle je prostě neskutečný shit. To si z nás Netflix dělá srandu??