Kocour v botách (2011)

Akosi ma táto rozprávka neoslovila :( S klasickým príbehom to má spoločné akurát tak názov a hlavného hrdinu. Animácia o.k., niektoré hlášky pobavili a to je asi tak všetko.

Všechny moje děti (2013)

Zobrazenie iného pohľadu na cigánsku problematiku očami človeka, ktorý sa im úprimne a zo srdca snaží pomôcť. Nesnaží sa však vtierkovať a presviedčať, že cigáni nie sú zlí.... realita ako to ozaj "funguje". Rozhodne treba vidieť a urobiť si vlastný názor!

Upír Nosferatu (1922)

Videla som toto dielo s autorskou hudbou mladého slovenského skladateľa Vladislava „Slnka“ Šarišského ... a bol to teda mega zážitok!!!

Princezna ze mlejna (1994)

Je to také naivnučké, ale veď čo iné sa od rozprávky má očakávať. Nezabudnuteľný je čert v podaní Blanarovičovej "malej ale šikovnej" :)

Láska na druhý pokus (2004)

priznám sa, čakala som viac od toho filmu a preto sa dostavilo sklamanie :( (moja chyba, nemala som čítať tieto nadšené komentáre). výkony akosi zaostávali, dej sa vliekol, zo začiatku sa nič nedialo.... nejaká tá emócia tam nakoniec však bola. Taká oddychovečka na upršané popoludnie :)

Bouřlivé víno (2012) (seriál)

1* za prvú sériu a za hlášky babky, ktorá je asi jediná správne normálne strelená. No tieto ďalšie trapné a umelé "pokračovania"sú riadny odpad. Pokiaľ sa človek nechce permanentne vytáčať, nech to radšej nesleduje, lebo by sa asi dogrckal :)

Nádherné bytosti (2013)

Nemôžem si pomôcť, ale tento film mi pripomínal čosi medzi Harrym potvorou a upírskou ságou Twilight. Trochu lásky, trochu čarovania, zabúdania ... Dostala ma hláška: "Mohla by si prosím prestať na mňa pršať!?"

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tento film mi bol odporučený so slovami: "Je to audiovizuálna orgia" a tento film bol naozaj ZÁŽITOK!!!

Romeo a Julie (1968)

Napriek tomu, že snáď každý vie ako to nakoniec dopadne, do poslednej chvíle som čakala čo sa bude diať. Skvele spracované!

Vánoce s Holly (2012) (TV film)

tento milý film ma dostal, tak preto 4* ...možno to bolo tou vianočnou atmosférou... možno uletenými bratmi... alebo hračkárstvom, ktoré nakoniec dostalo aj malú hrdinku ... príbehom...čojaviem :) / To, že Holly začne rozprávať sa dalo čakať, otázka bola len kedy?