50x a stále poprvé (2004)

Hvězda dolů za zvláštně podaný konec. To bude Henry vstávat každý den před svojí ženou aby jí pustil tu nahrávku? ..

Futurologický kongres (2013) odpad!

Tento film mi přijde naprosto zbytečný. Hlavní hrdinka se po letech, co souhlasila, že bude "nahrána", jede zúčastnit futurologického kongresu. Tam jsou napadeni nějakými protestanty a ona upadá do komatu. Oni ji tedy zmrazí a probudí se ani nevíme po kolika letech. Hledá svého syna a dceru. Když dceru najde ani se s ní nejde setkat. Poté se vrací do reality. Vážně divné je, jak tam všichni postávají v bídě a nemocech. Otázka je: Kam zmizeli ti lidé kteří jsou pod vlivem "drog" které je přenesou do animovaného světa? Proč lidé, kteří zůstali v realitě žijí v takové chudobě? Copak kdyby ze světa zmizelo tolik lidí, byla by chudoba? Nebo se to celé odehrávalo pouze v hlavách lidí, kteří tam tak postávali? Konec filmu byl jaksi nepřínosný. Setkala se tedy opět se synem. Byl tohle záměr? Mělo to být to "finále" nebo smysl celého filmu, tedy "srdceryvné" shledání? Pro mě naprostý odpad!

Patriot (2000)

Tento film je jeden z mých nejoblíbenějších. Velkou váhu tomu ale dodává, že hlavní roli zhodnotil právě Mel Gibson. Film ovlivnily i vtipné pasáže a na druhé straně smutný osud Benjamina Martina.

Eragon (2006)

Podle mě dobrý film ale oškubaný o děj z knihy.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Řekla bych docela slátanina... Po sérii předchozích 4. dílů bylo toto docela hrozné zakončení. Alicina vize, jak by bitva dopadla, byla podle mě mnohem lepší konec, než tahle pohádka. Celý film příprava na boj, který stejně nebyl.. Myslím si, že i zde platí pravidlo 1. díl a dost!