Ivousx.y

Ivousx.y

okres Přerov

<< předchozí 1 2
    • 24.3.2018  10:59

Myslím, že výměna herců měla proběhnout maximálně u Grega, Mannyho a Rowleyho, u těch bych to pochopil. Rodiče a Rodrick mohly být hrání původními herci. Jinak příběh nebyl až tak tragický, ale bohužel za nevhodné obsazení herců hlavně u Rodricka jsem tu jednu hvězdu ztrhnout musel.

• 6.3.2018  08:48

Fleška, která mohla mít pár BTC, když jeden je za 5000 USD, zformátována a prodána za pár babek :D, smutné ale zároveň hodně vtipné

• 25.12.2017  16:45

Příběh hodně zajímavý a konečně vánoční pohádka na čt 1, kterou jsem si mohl užít. Byl bych ochotný i dát 4 hvězdičky, bohužel jednou hvězdičku jsem musel strhnout kvůli Gabriele Osvaldové, která mě rozčilovala už v 1. díle a připomínala protivnou učitelku ze základní školy a pro tyto filmy se vůbec nehodila a Vojtěcha Dyka, který se mi ovšem jako herec nehodil nikde a naštěstí zde tenhle film nezničil (i když na jeho roli mohli obsadit někoho jiného, protože ve většině filmech působí opravdu jako namyšlený fracek).

• 23.12.2017  19:38
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Mám pocit, že si herci udělali jen zaplacenou dovolenou u moře a jenom něco málo zahráli. Opravdu hnusný odpad.

• 14.12.2017  09:42

Abych byl upřímný od tohoto filmu jsem od dílu "Síla se probouzí" čekal míň. Ovšem jsem rád, že jsem se mýlil. Několik překvapivých momentů a mírné prohloubení do mysli síly a příběhu, který narozdíl od předchozí dílu úplně nekopíroval minulé. Celkově za to je vidět, že děj trochu nabírá na obrátkách a jsem zvědav jak na něj návaže závěrečný díl této trilogie.

• 19.8.2017  22:38

Výborný koncert, výborná nahrávka, výborní hosté, výborný track list. I na DVD je to úžasný koncert. Jedinou výhradu co bych měl je ta, že tam chybí Michael Kiske, host který se na Avantasii vyskytoval nejvíce ovšem nijak to nemění můj názor na hodnocení.

• 19.8.2017  22:34
    Kameňák 4 (2013)

Tento díl i přesto že byl otřesný jako celá série Kameňáků, byl přece jen o trochu více koukatelnější než třetí díl. Bohužel když už se čtvrtý díl musel za každou cenu točit mohli se aspoň trochu držet původního základu: Pepa→ policajt; Klepl→ úplně vynechán apod. Jedna hvězdička navíc i tak za to, že se tvůrci zdrželi angažováním jiných herců do hlavních rolí a že buď zmizely nebo umřely, a také proto že se tam fakt něčemu dalo zasmát.

• 19.8.2017  22:26
    Kameňák 3 (2005)

Troška asi musel (s prominutím že to tak říkám) opravdu hulit něco hodně tvrdého když stvořil tento odpad. Jestli si Troška vážně myslí, že je vtipné dohazování holky gayovi, tak by se měl začít léčit (možná že to bylo vtipné ve "Slunce, seno a pár facek", ale tam postava doktora Káji ve filmu homosexuální nebyla, takže to vtipné bylo, ale tady fakt ne). Další nepovedeností ve filmu bylo, že nechal prohrát Khonův tým ve fotbale prohrát a to že se kvůli blbému fotbalu musel točit celý děj seriálu. Bohužel tady nic než odpad dát nešlo a ani vtipy to tu nezachránily, protože 5 až 7 vtipů na 101 minut dlouhý film je opravdu málo.

• 19.8.2017  22:16
    Kameňák (2003)

To že je ten film špatný s naprosto nulovým dějem to nepopírám, ale v tomto díle se ještě dalo něčemu zasmát a hlášky, které se "vryjí" do paměti typu "Je mi líto pane Kohn, ale na arsenik a jiné jedy je zapotřebí recept. Fotka vaší tchýně opravdu nestačí." jsou dobré tudíž jsem ještě ochoten dát tři hvězdičky.

• 14.8.2017  22:55
    Comeback - Rozzvod (S01E24) (epizoda) (2009)

"Sašo! Ty ses nepřezula!? Ozzák tě zabije." :D

• 3.8.2017  15:23

Tohle bylo rozhodně lepší než předchozí dva díly. Sice to nedosahuje kvality původnímu seriálu, který do dnes zbožňuji, ale dalo se to vydržet. Co mi docela vadí, že tvůrci neangažovali ze seriálu původní postavy jako například Šmoulíček (který se tam mohl mihnout), Kutil (který byl jednou z nejdůležitějších postav ze seriálu) a nebo se mohla klidně nějak připomenout i Sašetka a ostatní Šmoulata.

• 3.8.2017  15:17
    Šmoulové 2 (2013)

Mnohem horší než první díl, u kterého bych jakž takž chápal cestu do našeho světa, ale nechápu proč to za každou cenu muselo být i v tomhle díle? Naprosto nepovedený soundtrack ve filmu a mizerný děj.

• 3.8.2017  15:14
    Šmoulové (2011)

Přišlo mi, že mnoho Šmoulů si bohužel neudrželo své původní vlastnosti (hlavně u Koumáka mi to tak přišlo). Navíc mi přišlo zbytečné vytvářet novou postavu typu Směloun. Myslím, že Šmoulové by si zasloužili lepší filmové zpracování než tohle.

• 3.8.2017  14:59

Začátek v Itálii budiž, to se ještě dalo, ale po návratu do Česka to bylo hrozný. Chybí mi 4. díl, kde naletěli na naivitu, podepsali blbost a celé jejich JZD skončilo na dlažbě a vesničané šli o žebrácké holi a že jim Italové lhali (nebo je dokonce vytunelovali). 3 hvězdy jen proto, že se jakž takž povedl začátek a pár vtipných scén, ale opravdu s přimhouřenýma očima.

• 2.8.2017  16:45
    Absolutní nula (TV film) (2006)

Nevím, ale tohle se hodně vymyká fyzikálním zákonům. Rozhodně kdyby měla nastat doba ledová, tak určitě to nebude -273,15°C a už opravdu ne za 4 hodiny.

• 1.8.2017  21:57
    Kocour Bob (2016)

Sice nemám rád "dojáky", nicméně to dojalo hodně i mě. Myslím, že to byl zajímavý film vidět, jak feťák se vrátí do normální lidské společnosti. A i kdyby to nebyla pravda (i když tvůrci tvrdí že ano), tak je hezký způsob, jak odradit lidi od drog.

• 12.7.2017  09:10

Absolutní top první řady

• 12.7.2017  09:10

Jeden z top dílů první řady

• 12.7.2017  09:09

Ten díl je hodně humorný, ale bohužel tu jedničku jsem musel ubrat, protože té morbidnosti tam bylo na můj vkus fakt docela hodně.

• 12.7.2017  08:48

Leonard: "Jestli tu šanci dostanu, tak nic co mi řekneš mě fakt nezastaví."; Sheldon: "Dobrá tedy. S Penny vám to teď znamenitě klape, doufám že čtyřměsíční odloučení to nezmění."; Leonard: (Brzdí s autem); Sheldon: "Tím sem měl začít, co?"

• 12.7.2017  08:38

Nechápu pořád trapné oslavy Valentýna, myslím že by si to tvůrci přece jen mohli odpustit.

• 12.7.2017  08:22

(ťuk , ťuk, ťuk) "Amy."; (ťuk , ťuk, ťuk) "Amy."; (ťuk , ťuk, ťuk) "Naštvaná Amy."

• 12.7.2017  08:16

Penny: "Jak si věděl, že jsem tady?"; Raj: "Má to na Facebooku na zdi."

• 12.7.2017  00:18

Sheldon v balónkách: "BAZINGA!"

• 12.7.2017  00:15

(stříknutí rozprašovačem na vodu) "Zlí Leonard". :D

• 12.7.2017  00:10

Absolutně jeden z nejlepších dílů v TBBT. Nejlepší hláška: Shledon: "Jaká to mimořádná žena."; Leonard: "Jo, věděl jsem, že si budete rozumět."

• 11.7.2017  23:53

Bohužel velmi nepovedený konec postavy Maula. Namísto toho, abychom viděli nádherný souboj Obi-Wana a Maula, vidíme zbytečné, zdlouhavé, putování Ezry (který byl pro tento díl i docela zbytečný). Je hezké, že tvůrci nechali Maula zemřít v rukou Obi-Wana (namísto třeba císaře či Vadera, protože v Klonových válkách zabil jeho milenku Satin), ale velká škoda, že souboj ukončila změna techniky, a tím pádem jen jedním seknutím. Kdyby raději tuto epizodu natáhly do dvou dílů (namísto nesmyslné epizody Double Agent Droid, která byla zbytečná), mohla to být epizoda klidně i na 5 hvězdiček.

• 11.7.2017  23:46

Tato řada seriálu bohužel je oproti předcházející (zatím) ta nejhorší, co vznikla. Bohužel byla škoda, že se tvůrci odklonily od původních postav Ahsoka (která seriál hodně povytáhla nahoru), Darth Vader. Naopak se zde objevil nový záporák namísto inkvizitorů Thrawn; z Klonových válek Saw Gerra (z 5. série; díly 2-5), Maul a Obi-Wan Kenobi. Bohužel mi chvíli připadlo, že se vrací k základům jako v první řadě. Je škoda nevyužit potenciál postav, protože jediná postava (a také jediné nejzajímavější) byl vývoj Sabine a Kalluse, naopak Ezra mi opět chvílemi začínal připadat opět jako protivná, hrozná postava.

• 11.7.2017  23:31

První řada toho moc neukázala, ale to se pravděpodobně dalo čekat a spíš ukazuje úplně první prvopočátky vzniku povstalců, bojujících proti impérium. Je vidět jak hezky to začalo některými drobnými krádeži, menšími záchrannými misemi a poté sjednocením. Tato série mnoho neukázala a spíš působí jako seriál pro děti, ale jako výplň dějové linie to rozhodně stačí, a to i přesto že Ezra působí jako namyšlený Fracek, naopak Kanan a Hera už od začátku plní roli skvělých válečníků. Inkvizitor, Agent Kallus a ministryně zase dobře plní funkci "záporáků", tak jak mají.

• 11.7.2017  23:18

!POZOR SPOILERY! Nejlepší série tohoto seriálu, ačkoliv už nemá na svého předchůdce Star Wars: The Clone Wars (česky Klonové války) i tak nabídla spoustu akce. Rozhodně nejlepší co mohla série nabídnout je návrat nejoblíbenějších postav z výše uvedeného seriálu. Ahsoka Tano, kapitán Rex, Anakin Skywalker/Darth Vader, Princezna Leia (i když jen v jednom díle), Bail Organa a nakonci i Darth Maul. Celkově se mi líbil i vývoj nových postav (hlavně Kanan Jarrus), a také že vysvětlila původ. I když zde byli místy slabé epizody i tak rozhodně tato sezóna vyplnila skvěle mezeru mezi díly III a IV.

<< předchozí 1 2