• Fantasy

Man Thing (2005)

No zlý film to nieje ale mohli to natočiť fakt lepšie viac akcie v bažinách,lebo to monštrum bolo fakt super aj efekty dobré, škoda že od začiatku hodina z filmu je nudná až potom to začne byť dobré. A tiež aj tie to bažinové prostredie sfarbené do zelena je brutálne horrorové.

Sám v temnotě (2005)

Jediné čo je dobré na tomto filme je kabát Christiana Slatera.

Zmrazení (1989) odpad!

trápny film,jediné čo tam bolo dobré to bot ten starý bradatý policajt...

Karate tiger 4: Král kickboxerů (1990)

ak mi niekto vie napísať kde zoženiem SOUNDTRACKY tohoto filmu tak prosím ak niekto vie a ak existuje cd tak napíšte,perfektný soundtrack a ako zberateľ toto musím mať

Dragonball: Evoluce (2009) odpad!

nevedia natočiť poriadny dragonball !!! museli tam dávať gayov ako hercov.do takéhoto filmu patria poriadny tvrdý a veľký chlapi!!!

Kazatel smrti (2007)

čakal som viac,čakal som brutálny horor o strašiakovi,ale musím podotknúť že nápad...všetko by bolo super keby to natočili dobre a zaujímavo ale takto to bola docela nuda a ktomu tie efekty boli nenormálne trapné a amatérske hlavne tie vrany

Zmeškaný hovor (2008) odpad!

toto že má byť remake Francúzkeho hororu-Maléfique ? Tak to stým nemá nič spoločné toto je trapas,odpad som dal len preto lebo ako remake to absolútne nepasuje a k tomu aj zle natočené...

Znamení ve zdi (2002)

Perfektný film nemá chybu,čo mám naň povedať stručne hudba,efekty,spracovanie,herci...atd. proste všetko do seba zapadá.SUPER!

Vězeň na zabití (1995)

Kto má rád klasické akčné filmy 90s tak vravím že nemá čo stratiť je toto je fantastický akčňák na pozretie a Roddy Piper v hlavnej úlohe je perfektný.Tak ľudia do toho a rýchlo kuknúť kto to ešte nevidel