• Fantasy

C.H.U.D. (1984)

Dobrý nápad tá manhattanská kanalizácia.Ale mohlo tam biť viac hororovej akcie.Milujem 80s béčkové horory preto sa mi to lúbi a ktomu ešte do tohoto filmu dali dobré postavy,ale najlepší z nich bol Daniel Stern.To bol obyčajný chlapek krorý zistil očom je reč.

DNA - Stvoření netvora (1997)

Tak...Ako fanúšik PREDATORA, VOTRELCA A TERMINATORA.Som tieto filmy videl mnoho krát.No v tomto filme DNA som našiel toľko skopírovaných scén z tých filmov,že som skoro ondlel musím,ale podotknúť,že tento režisér kopíroval tak dokonale že úplne zbadať,ktorý kúsok je z ktorého filmu ukradnutý.Tento film sa mi ľúbi preto lebo spojiť 3 kinofilmy do 1 sračky je proste sranda...

Stáhni mě do pekla (2009)

Dobrý film no ten koniec Sam Raimi pokazil,Christine nemali stiahnuť do pekla.

Duel gigantů (1976)

Po mafia vs ninja druhý najlepší kung fu film tých časov.Takých originálnych bojovníkov som v iných kung fu filmoch nevidel a to som ich fanúšik.Takto má vyzerať tento štýl filmov.

Konečná (2013)

Fantázia.ARNOLD aj na staré kolená sa nevzdá.Tento film nemal chybu !!!.čakám na nové jeho filmy.

Avengers (2012)

Pýtam sa prečo stále tieto filmy točia len pre peniaze a nie preto aby to bolo dobré.Absolútne odveci film,loki chce celí svet a preto pošle do L.A. Vojsko?! Trapas oničom.A 2. časť si ani už nepozrem.

Vrána 4: Pekelný kněz (2005)

Ako fanúšik vrany som pozrel všetky časti ,ale potom ako som si pozrel štvrtú časť o vrane bol som veľmi prekvapený že Jimmy Cuervo a lilly sa tak lúbili že smutné scény sú fakt smutné.SOUNDTRACK výborný,PROSTREDIE výborne aj ked so štýlom vrana tento film nemá nič spoločné je to dobré. ALE CHCEM ABY NATOCILI DALSIU VRANU,ALE V HLAVNEJ ULOHE DANNY TREJO!!!!!!

Vrána 3: Návrat (2000)

No povedzme si že...1.časť mala byť horor, 2.tiež no toto je kriminálka,ale na pozretie ak sa človek nudí ve to dobré.

Vrána: Město andělů (1996)

podľa mňa je tento film dobrý,samozrejme že na prvú časť nemá ale páčil sa mi veľmi.No môžem povedať že ako fanúšik ktorý počúva soundtracky urobil do tohoto filmu Graeme Revell veľmi dobrý soundtrack.