Gamer (2009)

Po shlednuti filmu se clovek musi zamyslet nad tim jestli je ten ultrarychly vyvoj technologie ze ktereho je spolecnost tak nadsena opravdu dobry napad. NE NENÍ!! Napad na film velmi zajimavy, mohly se s tim udelat zazraky, ale takhle to podelat je taky umeni. Hlavni "hrdina" z naseho sveta ala Justin Bieber je opravdu rozkosny pokus priblizeni se divakum. Doslova me mrzelo, ze tam hraje pro me sympaticka pani z Closera. Snad jen jedna pozitivni vec, ve 3D forme smekam kloubou pred provedenim.

V zajetí démonů (2013)

Moc hezky udelane. U nekterych scen jsem mela to krasny mrazeni v zatylku. Konec nic moc.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Jediny serial u ktereho se klepu na dalsi dil.

Sousedská hlídka (2012)

Sice jsem neprisla na zadny umelecky prinos, ale obcas jsem se smala jako blbecek.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Ja nevim. Ted jsem to dokoukala a proste nevim. Nema to napad, nema to naboj, nema to spad...Jednicka stala za prd, tohle byl prd na druhou.

Kick-Ass (2010)

Nerikam ze to bylo uplne na h...., ale me megadrsnacka holcicka tak hrozne stvala, ze jsem z toho filmu nic nemela.

Nová dcera (2009)

Jedna hvezda pro Kevina, to ze vzal tuhle roli ho bude asi dlouho strasit.

Dům na konci ulice (2012)

Nebylo to zas tak spatne. Nejvetsi "tajemstvi" filmu bylo sice dost predvidatelne, ale i tak tam bylo par peknych scen. A mimochodem to byl krasny priklad toho, ze posahani fetaci vychovavaji vrahy a ty za sve pozdejsi ciny vlastne ani nemuzou.

Sinister (2012)

Po delší době velmi atmosférický horor. Mrtvé děti prostě nikdy nezklamou. "Pointa" je sice velmi jednoduchá a ne moc hluboká a konec by se asi dal vymyslet lépe, ale i tak .... když si zhasnete, otevřete si flašku vína a jste milovník hororů, který umí odpouštět maličkosti, tak celkem milé!!