• Thriller

Keizerky (2019) (seriál)

Koukatelné,ale nijak nápadité.

Římská říše - Commodus: Krvavá vláda (2016) (série)

A opět jsme u dětství,které utvoří osobnost a jelikož tatínek jako velký vojevůdce nemohl stíhat vše tak následná budoucnost se otcově nepodobá ani náhodou. Je třeba vymyslet čím se ukázat a to se často zvrhne.

Sucho (2024)

Dojemné,pravdivé a smysluplné. Každý z nás má svou pravdu,má své sny a své střety s realitou života,která nám leckdy nedává na výběr. Bohdan Sláma to vše dokáže ukázat s naprostou znalostí peripetií života a laskavého nadhledu.

Přítelkyně smrti (2022) (seriál)

Pro mě nečekané prostředí,neobvyklé a nemyslím to prostředí hor. Hlavní postavě jsem fandila protože vyrůstat v Rakousku v tom dokonalém světě dokonalých lidí není nic jednoduchého. Obvykle má ta dokonalost i stinné a temné stránky.

Mozaika lží (2022) (seriál)

Zábava na dlouhé deštivé večery. Začátek akční a slibující,po té se to trochu zadrhává a ztrácí šmrnc.

Bratři (2023)

Myslím,že filmů z obludných padesátých let je ještě dle mého názoru málo. A tak bohužel dnešní mladí lidé netuší jak může zrůdnost všemocné vládnoucí strany vypadat v praxi. Aspoň malá náplast na rány ,které tehdejší režim uštědřil lidem, kteří měli jiný názor.

Vůle (2023)

Nikdo z nás neví jak se zachová v extrémních situacích v extrémní době. Nikdo. Film nikoho nesoudí jen ukazuje jak těžké je se rozhodnout, když vás někdo tlačí do rohu.

Časové pásmo bylo změněno