• Thriller

White Lines (2020) (seriál)

Hodnotím hlavně nádhernou přírodu,pláže,teplo no mňam. Když venku neustále fičí studený vítr je to moc a moc příjemné. k tomu trochu sexu a hezký vyhazovač. Ale ten zbytek no nevím. Jednání některých postav, jejich reakce a postoje jsou velmi podivné a tak bych někdy nebyla daleko jim ublížit.

Francouzská revoluce (2020) (seriál)

Líbilo se mi spojení historického prostředí s hororem. Myslím,si,že lidstvo je skutečně nakaženo nějakou chorobou,protože se často chová jako bez rozumu a racionálního uvažování. Jen jestli je aspoň jeden lékař,který má zájem hledat lék.

Triptych (2023) (seriál)

Napínavé i zábavné,ale trochu překombinované a přesto aspoň pro mě předvídatelné. No ale ta zima je letos tak odporná,že asi podvědomě vyhledávám teploučké Španělsko.

Jako hrob (2023) (seriál)

Krásně vášnivé,žádná z postav není ani vyloženě nesympatická,ale ani sympatická. I když farář mi byl nesympatický a dokonce chvílemi odporný. Nemám v lásce podivné sekty, které se ohánějí vírou v boha za každou cenu. To vždycky smrdí.

Forst (2024) (seriál)

Kriminálka severského typu,temná,zimou podpořené chladné vztahy.které rozmrznou jen ve vyhrocených situacích. Bavilo mě to až do konce,který jsem úplně nepochopila a to jsem si jej několikrát pouštěla.

Berlín (2023) (seriál)

Já mám ty španělské kluky ráda. Vyzařuje z nich to španělské slunce,romantické srdce a to zahřeje zvláště když je venku hnusně,že by psa nevyhnal. Takže za mě dobrý.

Příšera ze starého Soulu (2023) (seriál)

Romantika,láska,napětí ,násilí,pomsta,nespravedlnost,bezmoc. To vše v jednom seriálu,který je tak trochu Sci-Fi,ale taky pravdivým děsivým svědectvím válečných zvěrstev.

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Překvapivý konec kriminálky s nepříliš sympatickou hlavní postavou,která se chová přímo agresivně i v situacích ,které to nevyžadují.

Zpátky z chladu (2022) (seriál)

Ruská špionka hrající si na americkou mámu s tou obligátní větou : Nechceš si o tom promluvit? Je ale na rozdíl od běžných špionek vybavena zvláštními schopnostmi,které ji činí téměř neporazitelnou. Dcera trochu typický americký produkt volné výchovy,takže často na zabití.

Jú jú hakušo (2023) (seriál)

Není to úplně můj šálek kávy,ale bavila jsem se a dokonce držela palce hlavní postavě,která se dlouze dostávala k vlastnímu sebepoznání. Myslím,že řada lidí často odmítá poznat sebe samu.