• Thriller

Dobrý den, Verônico (2020) (seriál)

Téměř neuvěřitelná hlavní postava,která si jde přes všechny problémy pro zadostiučinění. Ani rodina ani drsné okolnosti ji neodradí. Chtěla bych mít takové zastání. Třeba je takových lidí hodně a třeba ne. Raději chci věřit,že ano.

Francouzská revoluce (2020) (seriál)

Líbilo se mi spojení historického prostředí s hororem. Myslím,si,že lidstvo je skutečně nakaženo nějakou chorobou,protože se často chová jako bez rozumu a racionálního uvažování. Jen jestli je aspoň jeden lékař,který má zájem hledat lék.

Havel (2020)

Pro mě je tato výpověď zajímavá ,dojemná a dle mých představ i pravdivá.Prostě dobře vykreslený citlivý a vnímavý štír s velkým srdcem.Vůbec mi nescházely veřejné proslovy,které jsou známé,ale přiblížení Havla jako člověka mě zaujalo.

Herec (2020) (seriál)

Opět po dlouhé době talent typu Rudolf Hrušínský.Byla jsem herectvím Jana Ciny ohromena a zárověň si jej vychutnala . Klobouk dolů.

Home Before Dark (2020) (seriál)

Trochu občas příliš dlouhé pasáže zaměřené na rodinné vztahy.A protože je to americký seriál ,tak po americku. Ale hlavní představitelka je neodolatelná a tím děj získává na zajímavosti.

Hořká chuť sedmikrásek - Série 2 (2020) (série)

Druhá řada se mi líbila víc i přesto,že halucinace hlavní postavy jsou poněkud náročnější. Děj je ale akčnější a konec opět překvapivý.

Chalífát (2020) (seriál)

Napínavé a zároveň poučné,velmi civilní herectví.Tím vším se stává velmi uvěřitelnou podívanou.Po prvním díle toužíte vidět všechny další najednou.

Chlap na střídačku (2020)

Musela jsem se ujistit jestli je tento film označován jako komedie. A skutečně je. Neuvěřitelné. Nesmála jsem se ani jednou,možná tak ušklíbla. Jiří Langmajer je v roli svůdníka  a milovníka přece jenom ohraná deska. Film nezachrání ani moje oblíbená Lucka Žáčková. A to jenom kvůli ní dávám své hodnocení tak vysoko.

Chlast (2020)

Mám ráda filmy na které myslím ještě několik dní a to je tento případ.Přemýšlet a někdy se znovu pousmát když si přehrávám nejrůznější situace z filmu.Taky se mi líbí otevřené konce a hlavně vše ponechat na divákovi,nevnucovat mu co je dle autora dobře a co špatně.A to si myslím ,že bylo záměrem.Ono vše jasně černé nebo bílé měli komunisti a to už fakt nechci.