• Thriller

Lockwood a spol. (2023) (seriál)

Zajímavé, koukatelné,ale pro mě málo hororové.

Místo zločinu České Budějovice (2023) (seriál)

Fandím české tvorbě a myslím si,že to nebyla žádná bomba,ale taky si myslím, že jsou mnohem horší české seriály.

Na maděru (2023) (seriál)

Především zábava,která si dělá šoufky ze super tajných agentů,klišé kolem kolem nich. Občas vtipná zábava,ale poslední díl mě už nudil pro zbytečně natažené finále.

Nech svět světem (2023)

Děsivý scénář,který jak všichni víme se může vyplnit. Vím,že někteří zdejší kritici čekají na konci filmu vysvětlení,ale máme -li mít stejné pocity jako postavy filmu nemůžeme se nic dovědět protože oni se také nic nedozví. Jednotlivé postavy jsou zobrazeny velmi pravdivě a odrážejí skutečné myšlení lidí dnešního moderního světa. Rozmazlená dcera muže z vyšších vrstev, pracující matka,která nenávidí lidi,ale přitom si sama uvědomuje,že všem lže, je aby vydělala peníze. Profesor,který je tak nepraktický,že již bez navigace není schopen jízdy autem. Zvířata ,která jsou vždy instinktem varována dopředu. Tak si jen všichni držme palce.

Noční agent (2023) (seriál)

Trochu místy jako pohádka o tom jak dobro zvítězilo nad zlem. Ale vcelku napínavé a koukatelné.

Oktopus (2023) (seriál)

Za mě dobrý. Těšila jsem se na dvojici Dítě-Fáberová. Jsou tak nějak uvěřitelní. Některé věci včetně krimi případů holt musí dozrát.

Oppenheimer (2023)

Nikdy není možné natočit o komkoli film,kde budou zcela pravdivé dialogy. Protože to co není přesně zaznamenáno a je jen zprostředkováno nemůže být stoprocentní pravda. Myslím,že každý z nás má někdy problém pochopit sám sebe,natož aby ho chápali ostatní. Takže každý životopisný snímek je vždy z části fikcí což je pro zcela normální. Jsem však vděčná za každé nahlédnutí do života slavné či jako v tomto případě geniální osobnosti. A hraje -li Cillian Murphy no tak to je obrovský bonus.

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Možná trochu pomalejší tempo brání plnému počtu,ale každopádně žádné zklamání. Velmi jsem ocenila,že se tvůrce nesnaží dovést postavy k sebelítosti a přílišnému moralizování. Chudí a morální tomuto světu nevládnou.

Pravidla zločinu (2023) (seriál)

Svěží,plné akce a živočišných postav. Určitě se ráda podívám na druhou sérii.