• Thriller

Předtucha (2007)

Pořád čekáte co bude a ono nic.Lákadlem je Sandra Bullock,ale té zřejmě nikdo neprozradil o čem to celé bude.O ničem.

Adamova jablka (2005)

V šedivém pracovním týdnu něco jako světlo na konci tunelu.Ještě druhý den nálada,která se vyvoláním snímku nedala zkazit.Potřebovala bych to aspoň jednou týdně a bude mi hej!

Bělyj tigr (2012)

Velmi příjemná změna po letech válečných filmů s jednoznačným posláním oslavovat sovětského vojáka, který se nikdy ničeho nebojí , nemá žádné pocity a pro svou stranu udělá vše.Je to pro mě zadistiučinění.Podobenství války s fantasy prvky je daleko působivější a děsivější.Hudba Richarda Wagnera pak zážitek umocňuje.

Noční host (1961)

Drama,které má na můj vkus příliš černobílé postavy.Tlustý ,arogantní,nafoukaný,zlý západní němec a jeho protipól hodný skromný,chudý,ale hrdý zaměstnanec hotelu,poznamenaný pobytem v koncentračním táboře.Mladá dívka už skoro úplně zkažená,ale s malou nadějí,že jí ta veskrze kladná postava podá pomocnou ruku a tím ji odvede od kapitalistického pozlátka zřejmě na chmelovou brigádu.Patrně se pak přidá k té partě rozveselené mládeže, která je šťastna, že může ve volném čase pomáhat sociialistické vlasti. Přesto všechno herectví Rudolfa Hrušínského mě neustále překvapuje a uchvacuje.

Pád Londýna (2016)

Dvě hvězdičky za to ,že jsem neusla.Při bdění mě udržela sexy postavička Gerarda Butlera.Zřejmě určeno pro nenáročné americké publikum.

Boj (2015)

Film, po kterém budete přemýšlet,zda taková situace je řešitelná.Není.Buď nesmíte být změkčilý a tím pádem se nebudete trápit situacema, které takové mise přinášejí,anebo zákonitě někomu ublížíte.Včetně sebe.

Čarodějnice (2015)

Ano přesně tak nějak si představuji přistěhovalce z Anglie,puritány,kteří opustili svou původní vlast a snaží se hledat lepší život v nové zemi.Bohužel to čemu dostatečně nerozumí si ve své nevzdělanosti vysvětlují s dopomocí toho co jediné znají:Boha a jeho protipól Lucifera.Této jediné vzdělanosti se jim v této době dostává a tak posuzují vše dobré a zlé dle stejného vzorce.Největším hříchem je, že se vůbec narodíte a ještě větším,že dospíváte.Pro mě ( milovníka hororů) veliká spokojenost.

Lucifer (2016) (seriál)

Hodně odpočinkové,ale milé.Pro tyto dny střídajícího se počasí jako dělané.Lucifer je velmi přitažlivý a jeho hlášky dělají seriál zábavným.Nevím , ale jestli vydrží až do konce.Asi to bude málo.Přesto se asi dodívám,Asi asi.

Polednice (2016)

Tíživá atmosféra horkého léta,které je nezvladatelná.Trvá dlouho a podepisuje se na pocitech ženy ,která není vyrovnaná se svým životem ,který ji častuje ranami.Situace se neřeší,naopak se komplikuje a hrotí.Lidská psychika pak dokáže neuvěřitelné věci.Velmi přesvědčivé mysteriózní drama s prvky hororu postavené na vizuální a hudební stránce.

Kid (2010)

Tak jak se píše v úvodu srdcervoucí a inspirující příběh.Bohužel v posledních 10 minutách filmu se najednou děj pro mě zcela nesmyslně zrychlí a zkazí tak dojem z celého filmu.Škoda.