• Thriller

Bílý Elephant (2011)

Zcela předvídatelný děj,velmi slabé dialogy.Asi dobrá snaha režie upozornit na novodobý nešvar obchodu s lidmi.Jediný uspokojivý pohled na urostlé tělo Djimona Hounsoua,ale ten to nezachrání.

Dům (2011)

Vzájemné nepochopení a neschopnost tolerance jeden k druhému.Starší generace vychovaná systémem, že ten kdo zdědil postavení pána domu,dříve k tomu i majetek, má právo určovat co je dobré a co není.Určovat svým potomkům cestu ke štěstí a tím zamezit,aby dělali v životě své chyby, které k tomu patří.Nikdy to nefungovalo a asi fungovat nebude.

Elitní zabijáci (2011)

Trochu splácáno podivně dohromady,ale neusla jsem tak za tři.

Kennedyové (2011) (seriál)

Skvělý Tom Wilkinson i trefně vybraní ostatní herci.Trochu zklamání z malé otevřenosti.Jako by se tvůrci báli,že na ně rodinný klan podá žalobu.

Náhradnice (2011)

Hodně špatný dabing.Bohužel jsem film neviděla v originále,abych mohla lépe posoudit.

Perníkový táta - Série 4 (2011) (série)

V této řadě již zcela jistě nejsme na pochybách ,že hlavní postava má své temné nitro. Své ego.

Rodina je základ státu (2011)

Úžasně svěží v záplavě českých snímků.Přemýšlíte aspoň celý druhý den.Co má vlastně cenu a jestli je tak jednoduché žít šťastně až do smrti.No není.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Hrozně moc se těším na každý díl, který nepostrádá nic, co má dobrý seriál mít.Bavím se ,jsem napjatá a potěšená hereckými výkony.

Američan (2010)

Pomalé tempo mi nevadí,někdy i prospívá,ale George Clooney byl pro mě málo opravdový. Skoro nic jsem mu nevěřila.

Bezva chlap (2010)

Úžasná kombinace humoru,dramatu a kriminálky.Miluju severský humor, který je přirozený, lidský.Je to hlavně tím, že tyto země neovlivňovala katolická církev.Moc jsem se bavila.