• Thriller

Ozark - Season 4 (2022) (série)

Překvapivě čtvrtá řada udrží tempo i napětí.

Pět let (2022) (seriál)

Vcelku překvapivě uvěřitelné dialogy. Velmi dobré herecké výkony. Žádné straně se nenadržuje,alespoň dle mého názoru. A vina je na obou stranách. Testosteron v 18 letech je špatně zvladatelný. Je mi však jasné,že autorka chce téma k diskuzi.

Podezřelá (2022)

Láska si nevybírá a zasahuje bez varování. Stane -li se to policistovi je malér na cestě. No je to problém a nevyřeší jej ani dlouhá stopáž filmu,který má ze všech žánrů něco. Hlavně,ale diváky přesvědčí o tom,že i asiaté,kteří jsou známí svou disciplínou nejsou problémům takového druhu ušetřeni.

Podezření (2022) (seriál)

Je-li nám někdo nesympatický tak je špatný. Nádherná ukázka davového odsouzení. Ve středověku se často přidalo rovnou lynčování vedoucí ke smrti. Dnes jsme v uvozovkách kultivovanější,ale i tak, takto předem odsouzený člověk má život v troskách. Excelentní výkon Kláry Melíškové.

Poslední závod (2022)

Úžasné jak byli naši předkové bez vybavení sportovně vytrvalí. Chvílemi mi bylo herců i líto,protože si myslím,že to neměli úplně jednoduché. Bojím se,že kondice lidstva jde bohužel rapidně dolů.

Promlčeno (2022)

Karel Roden opět dokazuje,že je mistrem svého řemesla. A pokud se spojí se skvělým námětem a skvělou režií pak je to výhra. Pardon,ale už jsem dlouho neviděla něco dobrého českého,proto to nadšení.

Přítelkyně smrti (2022) (seriál)

Pro mě nečekané prostředí,neobvyklé a nemyslím to prostředí hor. Hlavní postavě jsem fandila protože vyrůstat v Rakousku v tom dokonalém světě dokonalých lidí není nic jednoduchého. Obvykle má ta dokonalost i stinné a temné stránky.

Red Rose (2022) (seriál)

Téma dnešní doby. Jsme neustále na příjmu,jsme stále dostupní a stále sledováni. Myslím,že i tato doba jednou pomine a budeme se bavit jinak. Ovšem sledováni budeme stále.

Ruce v záruce (2022) (TV film)

Herci se snaží,ale voda do kopce neteče. Roman Zach nemá k hraní moc prostoru,nebo jsem jeho postavu nepochopila. Jediné co mě překvapilo je podoba Jana Dlouhého s tatínkem. Už zase skáče přes kaluže.