People (2010) (amatérský film)

Myšlenka by tam byla, což vo to.Ale proč je to proboha tak blbě natočené, nic to neřekne a nebýt vysvětlujícho komentáře na konci, nemáte páru co sledujete.Jo vlastně máte, chodící lidi...paráda.Tohle není film, to je naprostá zoufalost a že to vůbec někdo vezme na festival mi přijde komické....3.místo na festivalu o humoru?A kde je kurva ten humor?Špatnej vtip, pseudointelektuální křeč a ztracená minuta života.

Piraňa 3D (2010)

Přesně takhle má vypadat ultra vtipné béčko!Jasně sebeparodující krvák,který se nebere vážně a dělá si ze všeho prdel,včetně sebe sama.Nadupaný brutální akcí od začátku do konce,všude plno skvělých hlášek a nádherných koziček,Aja pochopil plně podstatu věci,paroduje veškeré eko vyvražďováky.Příběh je jednoduchej,postavy hloupé.Je to taková zábava,že filmu odpustíte i plno debilních scén,třeba ta nakoci,jak na ten provaz vlezou všichni najednou :-DD Tady šlo hlavně o perverznost,které se mi dostalo měrou vrchovatou,snědenej penis byl sice kafčo silný i na mě,ale třeba jak se ty holčině zaseknou vlasy to vrtule od motoru....to byl prostě nářez.Hodnotit nějaký děj nemá cenu.Je to brutální komedie,která má být vtipná a vtipná je.Skvělej oddych u kterýho vypnete a navíc ten konec,byl vážně skvělej!A rodiče sou kde?.......:-)

Pixely (2010)

Modla pro psychopaty závislé na Mainkraftu,pro mě vizuální orgie a boží nápad!

Plivu na váš hrob (2010)

To by mě kurva zajímalo, co je na tomhle jako zneklidňující, šokující nebo zvrhlé.Parta dementních vidláků v čele s dementním šerifem vošuká jedno městské žehlící prkno.Herci mi přišli strašně nepřesvědčivý, scény mučení a znásilňovaní holky nudně natočené, že člověk prostě ani snad nemohl nijak zvlášť s obětí soucítit, jelikož tam prostě nefunguje vůbec režisérská, dramaturgická ani herecká práce a vy sledujete jen zoufale nudné něco, co vás má asi šokovat, jelikož je ale režisér gumák, šokovalo mě to spíš jak mě to hrozně nudilo k smrti.Žádná hudba, žádné emoce ani pořádná výprava.Pomsta odbitá a ta holka se tvářila tak moc naštvaňounce, až sem si místy řikal že on jí určitě ve výprodeji utekl nový odšťavňovač na bio ovoce.Prostě průser, úplně to samé v novém kabátě, strašná nuda, žádná atmosféra, hezká holka co dostane sondu a šerif, co dostane anální klistýr brokovnicí....žádná invence, jen nový kabát, 20%.

Počátek (2010)

úchvatný velkofilm,který strčí do kapsy většinu velkofilmů posledních let.nevim jestli je třeba se rozepisovat nějak do detailu,vše je totiž naprosto dokonalé.režie,scénář,vynikající námět,skvělý herci,fascinující a úžasné triky,perfektní humor,skvělá atmosféra,neskutečná výprava a úchvatná hudba ...to vše je počátek,jeden z nejdokonalejších filmů,které sem kdy viděl a v kině mě naprosto uchvátil.jediné majinkaté mínus je dicaprio...nemám ho rád,ale tady sem ho snesl...místo něj farell a sem Na 100%,takhle 95%.

Podivní (2010)

atmosferický,hlaškama a krví nabitý horor,který si jede pěkně vyšlapanou cestičku 80tých let.místy opravdu děsivé.myslim si,že je to jeden z nejlepších remaků,co jsem zatím viděl,pár chybiček se bohužel našlo,sem tam nějaká zbytečná scéna,nebo naopak nevyužitá,ale v celku příjemé mražení 7z10. EDIT: 3.10.2014. Tak po dlouhé době jsem film znovu zhlédl a zvedám na 5*. Výtečně natočené, se spoustou surových a naturalistických scén. Nejlepší remake všech dob.90%.

Pohřben zaživa (2010)

Když pominu všechny ty nelogické hovadiny,jako totálně nezničitelný signál dva metry podzemí...v zemi kde maj problémy čůrat rovně....nekonečnym zippákem který má dokonce anti pálivou konstrukci a takovym fofrem mizejcí baterkou,že tvůrce telefonu musel filmaře žalovat :-) Reynolds podává strhující výkon,opravdu dokáže utáhnout film,který se odehrává 100% děje v rakvy,bez jediného flashbacku,s neskutečně dusivou atmosférou.Bohužel smůlou jsou dialogy,když nepočítáte zajímavé rozhovory s únoscem,tak se hlavní hrdina dovolá sámemu dementoj,vše se nedaří,jako na potvoru není nikdo doma a těch naschválu je prostě až moc,když začnete pomalu dostávat husí kůži...a to když si musí Reynolds zahrát na Rica z Krododýla Dundeeho a vytasit se s kombinací kořky a benzíňáku na slizkou potvoru.....jde najednou příběh rapidně dolů a konec vám dokonale hne s žlučí a odstartuje to rozhovor se zaměstnavatelem,přes píčovinu s prstem až ke konci,který jsem si odříkal 10 minut předem a znechuceně sem odvrátil hlavu a vypnul DVD.Škoda místy opravdu atmosferické,s luxusním herectvím Ryana Reynoldse,bohužel špatně napsané a průměrně z režírované. 60%.

Pokémon Apokélypse (2010)

Nezbývá než pevně věřit,že to nikdy nevznikne.Těžko to brát vážně a ještě hůř to brát parodicky.Po všech stránkách nenatočitelné.

Polda a polda (2010) (seriál)

Vyloženě ujetý seriál,který se pokusil o rádoby drsný a přehnaný buddy styl,jenže místy je to zoufale nevtipné.Hlavní kámen úrazu je hlavně nesympatické obsazení snad každého herce od komparzu až po hlavní dvojici.Seriál je přílíš jednoduchý a to hlavně co se dramatičnosti týče což je u komediálních seriálů sice normální,tak zase ale potom čekám že se budu u jejich eskapád válet smíchy a to se bohužel neděje.Díl po díle utíka čím dal pomaleji a pár dobrých gagů a jedna přestřelka vždycky na konci to z šedivého průměru nevytáhne..čekal jsem víc. 55%.

Poldové (2010)

Kevin Smith je režisér,kterého nikterak nemusím.V této rádoby komedii se jasně ukázalo,že pokud si sám nenapíše scénář,je to ještě mizernější režisér než obvykle.Bruce Willis je celkem dobrý,jenže Tracy Morgan se k němu zoufale nehodí,ale musim uznat že hláškuje celkem dobře,hlavně výslech na začátku je sranda a Willisovo a Morganovo poslání do prdele svých kolegů je taky slušná prdel.Jenže postavit film na hláškách,bez jakéhokoliv pořádného děje taky nejde.Děj nemá pořádný spád,jejích vyšetřování nedává pomalu smysl a hlavně těch zbytečných trapných scén je až běda,například jak je vymrdá ta ženská v tom baráku,nebo pitomé skeče Seanna Williama Scotta,to byla neskutečná trapárna.Propracovanost postav je nulová a sympatie si získají těžko,přes spoustu zbytečných a divných scén,se Smith propracuje k celkem slušné přestřelce na konec,aby celý děj totálně pohřbil tím,že z Willise tedy definitvně udělá nulu,která ani nemůže zaplatit svatbu svojí dceři,protože přišel o tu cenou kartičku co chtěl prodat.Místo toho aby to Willis natřel tý svojí zasraný bejvalý ženě a jejímu debilnímu příteli,tak je tam opět za loosera a od potupy ho musí jeho kolega zachránit vytasením zbraně...háhá,Smithe si vyhulenej debílek kterej mi už léta leze krkem.Zakopej se někam s těma svejma ichtilníma debilama,co hulej a čtou komixi a nevotravuj blbečku.Na druhou stranu v porovnání s Bengama v Záloze,se mi u toho nechtělo tak moc zvracet.