Nesmiřitelní (1992)

'It's a hell of a thing to kill a man.' Takhle to umi rict jenom Clint.

Gran Torino (2008)

Kdyz jsme davali synovi jmeno Kyle mel jsem v hlave obrazek ze south parku. Neco jsem googlil o tomdle filmu a nahodou zjistim ze Clint ma syna jmenem Kyle... No to mi dost zjednodusilo budouci vysvetlovani co,..

Joe Rogan: Divná doba (2018) (pořad)

Extremne zajimavy a komedialni podcast ale stand-up nevim. Prdel to rozhodne byla ale uz si to nepustim podruhe tak jak to s jinyma stand-up komikama delam dost casto. Nevertheless, thumbs up.

Bill Burr: Tygr bez drápů (2019) (pořad)

Skvely. Ne tak dobry jako predchozi spesly ale porad je to on. So, thank's Bill and go fuck yourself :-)

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

They said 'Hippie' without 'fucking, stupid or fucking stupid' just once in the whole movie. Loved it.

Ad Astra (2019)

Cely film extremne zajimave ale absolutni oser na konec od te doby co vkrocil na palubu uz jsem jenom blabolil na televizi,.. to snad ne,.. este rekni ze.. no jasne,.. a uplny kill na ten americky upatlany konec ala let's go home/make love. Mohlo to zavesit vic do prazdna spoustu jinych ukonceni by me potesilo mnohem vic. Ale krom toho 'detailu' skvele.

The Perfect Kiss (2018)

Ak toto -verbal- pozera,.. Vseci sa smichy doseriem z komentare.

Poslední království (2015) (seriál)

Prvnich par byla fakt zabava a pak to zmrzacily takove dementni faily jakoze jasne ZROVNA TED vyrazi armada co tlela tam v lesoch cekala az borec bude mit hlavu na spalku apod kokotinky. Skoda bych vydrzel i dalsi dily..