Zabiják (2003)

začátek se mi vcelku líbil, pak to začalo být zdlouhavý a furt dokola, škoda, z počátku to nevypadalo špatně.

Karate tiger 2: Zuřící blesk (1987) odpad!

Bože!!! Možná kdybych to viděl v 8 letech dal bych jednu hvězdu ale tohle mi dalo teda zabrat a lituju že jsem se rozhodl dát sérii Karate Tiger , jedničku mám rád odmala, dvojku jsem nikdy neviděl až teď!! Měl jsem co dělat abych to dokoukal ale čekal jsem dobrej konec, ale závěrečnej fight Avedon vs. Hues mi připomínal Laurela a Hardyho na porodním sále, ty zrychlený scény té grotesce dodaly ty správný grády. Nechce se mi věřit že to mělo jen 87 minut bylo to nekonečný, začátek ještě jakž takž a vypadalo to na film, ale na konci už jsem se nemohl přestat smát, jsem zvyklý u filmů z 80tek přimhouřit oči ale tohle fakt nejde. OTŘES!!!!

Výměna (2008)

Jeden komentář hlásí 3 filmy v jednom a fakt to tak je. Zmizení syna, psychiatrická léčebna a sériový vrah. Clint Eastwood umí a jen to dokazuje, chyběl jen malý krůček ke 100%, dávám 80% za pár hluchých míst.

Patriot (1998)

Tu jednu hvězdičku tomu dám, kupodivu mě se líbil víc ten začátek než to co bylo potom, ať to bylo cokoli. Když to tak člověk vezme ten nápad není špatnej na akční film, dcera co má v krvi protilék ( nebo co ) na epidemii a zloduch co se chce té nemoci zbavit a je na tátovi ji ochránit. Ale celek je nic moc. 30%

Aljaška v plamenech (1994)

Steven se rozhodne odvrátit ekologickou katastrofu na Aljašce tím že vyhodí do vzduchu největší rafinerii a způsobí tím ještě větší :-) . Film který mě hodně překvapil, Stevenův režijní debut se vydařil, má děj a příběh nemá tolik debilních dialogů jako předchozí Stevovi filmy a ta konečná řeč měla kupodivu hlavu a patu. Jsem spokojený a dávám čistokrevných, Seagalovských, akčních, béčkových 80% s klidným srdcem.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Rozhodně slušný akční béčko, líbil se mi víc než první díl. Seagal na začátku netočil až takový blbosti jak jsem si vždycky myslel. Bitky slušný, ale pořád jsem v jeho filmografii nenašel nic co by mě posadilo na zadek, možná až na Glimmer mana který je výborný thriller.

Machři 2 (2013)

krkkejchprd Bože! Kdo na tohle napsal scénář musel bejt sjetej jako kára. Fil kterej nemá příběh, ale je složenej z takovejch situací že jsem učůrával, kam se bude dál ubírat kariéra Sandlera je mi ale záhadou.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Jedna rozhodně z normálních Seagalovek a koukatelná. Připadá mi znatelný vyšší rozpočet než u Cejchu smrti, ale je to jen můj pocit, rozpočty nevím. Kazilo to pár vyloženě tupých idiotských dialogů a ten na konci tomu nasadil korunu. dávám s klidným srdcem 65%

Muž s cejchem smrti (1990)

Znovu jsem dal šanci Seagalovce a znovu to dopadlo obdobně, byl jsem připravený na to že ty starší filmy byli slušný, ale je to prostě pořád o ničem. Jamajskej gang stejně jako v Predátorovi 2. Ani ty bitky se mi nelíbily, už tady začal být Stevo asi neohrabanej ale ještě nebyl zastupovanej. Příběh jakž takž, ocejchovali si ho a šli ho zabít i s rodinou celkově tomu mohli dát větší grády, v 90. to uměli.

Smrtelná aliance (2013)

Na nový film s Van Dammem jsem čekal dlouho, pak jsem čekal na titulky až se jeden slovenský brat slitoval a udělal je. Jean-Claude je v roli šílence Xandera výborný, ale jinak je ostatní obsazení katastrofální, jeden prkenec vedle druhého, hlavně ta holka, ta byla otřesná. Příběh je taky o ničem, ale nelámu nad Van Dammem hůl, snad přinese ještě něco dobrého z novějších kousků. ( opakuju se ale viz. 6bullets a Assasin games který byli výborný ) 40% a to jen za Van Damma.